بررسي و ارزيابي اثرات توسعه شهرهاي جديد بر محيط زيست شهرجديد پرند

بررسي و ارزيابي اثرات توسعه شهرهاي جديد بر محيط زيست شهرجديد پرند

… دانلود …

بررسي و ارزيابي اثرات توسعه شهرهاي جديد بر محيط زيست شهرجديد پرند دارای 14 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسي و ارزيابي اثرات توسعه شهرهاي جديد بر محيط زيست شهرجديد پرند کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي بررسي و ارزيابي اثرات توسعه شهرهاي جديد بر محيط زيست شهرجديد پرند،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن بررسي و ارزيابي اثرات توسعه شهرهاي جديد بر محيط زيست شهرجديد پرند :

سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : دومين کنگره بين المللي جغرافيا و توسعه پايدار

تعداد صفحات :14

چکیده مقاله:

از مهمترین راه حل ها در پاسخ به کاهش ظرفیت شهرهای بزرگ برای جذب جمعیت بیشتر و کاهش آلودگی و تخریب محیط زیست، برنامه ریزی و اجرای شهرهای جدید بوده است. نقش دوسویه شهرها درایجادتنش هاى زیست محیطی و پتانسیل آنها برای تغییر جهت به سوی توسعه پایدار این مراکز را حساس و حائز اهمیت و باچالش هاى متعددی مواجه کرده است.هدف این پژوهش بررسی اثرات زیست محیطی توسعه شهرهای جدید می باشد. روش تحقیق در این پژوهش توصیفی است و پس از بررسی اسناد و اطلاعات گردآوری شده این نتیجه به دست آمد که شهر پرند به لحاظ مکانگزینی و توان طبیعی از شرایط مناسبی برخوردار نیست به طوریکه به لحاظ آب و هوا، خاک، منابع آب و زلزله خیزی در وضعیت خوبی نیست و همینطور توان توسعه آتی در آن به جز جهت شمال غربی وجود ندارد.

به پیشرفته ترین فروشگاه فایل خوش آمدید.جهت مشاهده توضیحات کامل فایل بررسي و ارزيابي اثرات توسعه شهرهاي جديد بر محيط زيست شهرجديد پرند روی لینک ادامه مطلب کلیک کنید.

بررسي و ارزيابي اثرات توسعه شهرهاي جديد بر محيط زيست شهرجديد پرند