نظام حقوقي حفاظت از محيط زيست خليج فارس در برابر آلودگي

نظام حقوقي حفاظت از محيط زيست خليج فارس در برابر آلودگي

… دانلود …

نظام حقوقي حفاظت از محيط زيست خليج فارس در برابر آلودگي دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد نظام حقوقي حفاظت از محيط زيست خليج فارس در برابر آلودگي کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي نظام حقوقي حفاظت از محيط زيست خليج فارس در برابر آلودگي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن نظام حقوقي حفاظت از محيط زيست خليج فارس در برابر آلودگي :

سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : نخستين همايش بين المللي جامع محيط زيست

تعداد صفحات :8

چکیده مقاله:

خلیج فارس آبراهی است که در امتداد دریای عمان و در میان ایران و شبه جزیره عربستان واقع شده است. موقعیت استراتژیک و ژئوپلیتیک و هم چنین، اهمیت اقتصادی و سیاسی خلیج فارس سبب گردیده است که این خلیج از سایر نقاط جهان متمایز گردد. از این رو، حفاظت محیط زیست این منطقه در برابر انواع آلودگی ها امری اجتناب ناپذیر است. در واقع، مسأله آلودگی در خلیج فارس یکی از مسایل نگران کننده و در حال رشد بوده است که از دیرباز توجه کشور های منطقه را به خود جلب نموده است. این کشورها در کنفرانس های جهانی متعددی نگرانی خود را ابراز کرده اند و بر این موضوع تأکید داشتند که خلیج فارس به عنوان یک دریای نیمه بسته باید دارای رژیم حقوق خاصی باشد. در پاسخ به این نگرانی ها، حقوق بین الملل محیط زیست تلاش کرده است تا راهکارهای حقوقی در ابعاد ملی، منطقه ای و جهانی ارایه نماید. در این مقاله با استناد به اطلاعات کتابخانه‏ای و مطالعاتی و با توجه به اهمیت حفاظت از محیط زیست خلیج فارس ، به جنبه‏های حقوقی حفاظت محیط زیست خلیج فارس پرداخته شده است تا ضمن بررسی قوانین و مقررات مربوطه، به خلأهای حقوقی آن اشاره و راهکارهایی برای رفع کاستی های آن ارایه گردد.

اینک شما با جستجوی نظام حقوقي حفاظت از محيط زيست خليج فارس در برابر آلودگي وارد صفحه فروش فایل دانلودی نظام حقوقي حفاظت از محيط زيست خليج فارس در برابر آلودگي شده اید.

توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

نظام حقوقي حفاظت از محيط زيست خليج فارس در برابر آلودگي