بررسي تاثير اندازه گوي هاي پلاستيکي بر سختي سقف هاي کوبياکس

بررسي تاثير اندازه گوي هاي پلاستيکي بر سختي سقف هاي کوبياکس

… دانلود …

بررسي تاثير اندازه گوي هاي پلاستيکي بر سختي سقف هاي کوبياکس دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسي تاثير اندازه گوي هاي پلاستيکي بر سختي سقف هاي کوبياکس کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي بررسي تاثير اندازه گوي هاي پلاستيکي بر سختي سقف هاي کوبياکس،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن بررسي تاثير اندازه گوي هاي پلاستيکي بر سختي سقف هاي کوبياکس :

سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : سومين کنگره بين المللي عمران، معماري و توسعه شهري

تعداد صفحات : 10

چکیده مقاله:

سیستم کوبیاکس نوع مناسبی از دال می باشد که با حذف بتن غیر مؤثر باعث کاهش بار مرده و در نتیجه باعث کاهش تغییر مکان و افزایش طول دهانه می شود . این سیستم اغلب شامل گوی های پلاستیکی فشرده توخالی معمولا ازجنسپلی اتیلن یا پلی پروپیلن که داخل بتن قرار می گیرد و یک شبکه حفره ای مانند داخل دال به وجود می آورد. در بحث بررسی عوامل مؤثر بر سختی سقف های کوبیاکس می توان ضخامت دال , اندازه گوی ها , فاصله گوی ها , طول دهانه و مشخصات فولاد و بتن را مورد بررسی قرار داد . اندازه و فاصله گوی ها تأثیر بسزایی بر سختی دالهای کوبیاکس دارد ، با بزرگتر شدن گوی ها وزن مرده سقف کاهش و در مقابل سختی دال کم می شود . مطلوب این است که بار مرده بتن )بتن غیر مؤثر( را تا جایی کم کنیم که اثرات آن بر روی تغییر مکان از اثر کاهش سختی بیشتر باشد. در این تحقیق ابتدا با مدل کردن یک نمونه آزمایشگاهی در نرم افزار اجزاء محدود ABAQUS و رسیدن به نتایج مشابه آزمایشگاهی صحت مدل تایید و در ادامه دال هایی با ضخامت و اندازه گوی های متفاوت در نرم افزار مدل سازی شده و سپس نتایج بر روی نمودار نشان داده شده است. به این طریق تاثیر اندازه گوی ها بر سختی سقف کوبیاکس مورد بررسی قرار گرفت و بهترین اندازه گوی بصورت ضریبی از ضخامت سقف ارائه شد.

اینک شما با جستجوی بررسي تاثير اندازه گوي هاي پلاستيکي بر سختي سقف هاي کوبياکس وارد صفحه فروش فایل دانلودی بررسي تاثير اندازه گوي هاي پلاستيکي بر سختي سقف هاي کوبياکس شده اید.

توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

بررسي تاثير اندازه گوي هاي پلاستيکي بر سختي سقف هاي کوبياکس