بررسي روند رشد فناوري توربينهاي بادي با استفاده از تحليل ثبت اختراع

بررسي روند رشد فناوري توربينهاي بادي با استفاده از تحليل ثبت اختراع

… دانلود …

بررسي روند رشد فناوري توربينهاي بادي با استفاده از تحليل ثبت اختراع دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسي روند رشد فناوري توربينهاي بادي با استفاده از تحليل ثبت اختراع کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي بررسي روند رشد فناوري توربينهاي بادي با استفاده از تحليل ثبت اختراع،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن بررسي روند رشد فناوري توربينهاي بادي با استفاده از تحليل ثبت اختراع :

سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : کنفرانس بين المللي فناوري و مديريت انرژي

تعداد صفحات :10

چکیده مقاله:

امروزه با توجه به رویکرد رقابتی میان شرکتهای فعال در زمینههای مختلف انرژی، شناسایی فناوریهای نوظهور به منظور تبیین راه و استراتژی توسعه امری اجتناب ناپذیر است. با توجه به سرعت روزافزون رشد انرژیهای نو از جمله انرژی بادی داشتن ابزاری مناسب به منظور شناسایی تکنولوژیها هدف ضروری است. با استفاده از تحلیل ثبت اختراعات انجام شده در تکنولوژیهای باد میتوان جایگاه فناوریاین تکنولوژی را تعیین نمود. در این مقاله سعی شده است تا با استفاده از ثبت اختراعات موجود در تکنولوژی باد منحنی S مربوط به آن رسم شده و جایگاه در چرخه عمر بیان گردد. نتایج بدست آمده نشان میدهدکه این تکنولوژی از سال 1970 تا ژوئیه 2015 در حدود 96339 عدد باشد که از سال 2002 تا سال 2015 این میزان ده برابر شده است. اطلاعات حاصل از تحلیل چرخهی عمر فناوری باد حاکی از اینموضوع است که آن فناوری در سال 2011 نقطهی بهره وری خود را رد کرده و در حال حاضر در دورهی رشد قرار دارد .

به پیشرفته ترین فروشگاه فایل خوش آمدید.جهت مشاهده توضیحات کامل فایل بررسي روند رشد فناوري توربينهاي بادي با استفاده از تحليل ثبت اختراع روی لینک ادامه مطلب کلیک کنید.

بررسي روند رشد فناوري توربينهاي بادي با استفاده از تحليل ثبت اختراع