شناسايي چالشهاي شغلي کارگران جنگلداري در محيط کار

شناسايي چالشهاي شغلي کارگران جنگلداري در محيط کار

… دانلود …

شناسايي چالشهاي شغلي کارگران جنگلداري در محيط کار دارای 11 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد شناسايي چالشهاي شغلي کارگران جنگلداري در محيط کار کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي شناسايي چالشهاي شغلي کارگران جنگلداري در محيط کار،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن شناسايي چالشهاي شغلي کارگران جنگلداري در محيط کار :

سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : سومين همايش ملي انجمن‌هاي علمي دانشجويي رشته‌هاي کشاورزي و منابع طبيعي

تعداد صفحات : 11

چکیده مقاله:

کار جنگلداری به عنوان کارسنگین و خطرناک، نیازمند وضعیت کار غیر طبیعی ، ناراحت کننده و قرارگرفتن در معرض سروصدا و ارتعاش است. به منظور شناسایی چالشهای شغلی کارگران جنگلداری، شرایط ایمنی وسلامت، رضایت شغلی کارگران جنگل در ترکیه با استفاده از یک پرسشنامه مورد بررسی قرار گرفت؛ هیچ اطلاعات آماری روی اینکارگران با وجود حوادث واقعی و مشکلات بهداشتی ناشی از کار جنگل وجود نداشته است. با استخراج اطلاعات از پرسشنامه مشخص شد 24 درصد از پاسخ دهندگان حوادث را در طول کار تجربه کرده بودندکه بسیاری از آنها منجر به بریدگی با اره موتوری یا تبر شده است. همچنین مشخص شد که اکثر پاسخ دهندگان از تجهیزات حفاظت شخصی استفاده نمیکنند، اگر چه استفاده از این تجهیزات برای جلوگیری از حوادث منجر به مرگ و جدی به شدت توصیه میشود. در رابطه با رضایت شغلی،47% از پاسخ دهندگان از شغل خود عمدتا به دلیل حقوق و دستمزد کم و کارسنگین ناراضی بودند. . سن، سوابق تحصیلی و نوع اشتغال تا حد زیادی رضایت شغلی را تحت تاثیر قرار میدهد.لازم به ذکر است که جنگلداری پایدار و حفاظت از محیط زیست بزرگترین نگرانی و بیمه و حقوق در مقام بعدی به عنوان بهبودهای مورنیاز برای رفع چالشهای شغلی در میان پاسخ دهندگان بوده است . نتایج حاصل از این مطالعه نشان می دهد که به منظور تحقق بخشیدن جنگلداری پایدار باید اقداماتی درجهت منابع انسانی و محیط زیست به صورت توام انجام شود.

از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد
اینک شما با جستجوی شناسايي چالشهاي شغلي کارگران جنگلداري در محيط کار وارد صفحه فروش فایل دانلودی شناسايي چالشهاي شغلي کارگران جنگلداري در محيط کار شده اید.
توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

شناسايي چالشهاي شغلي کارگران جنگلداري در محيط کار