مقاله راهنماي برگزاري مسابقات ورزشي

مقاله راهنماي برگزاري مسابقات ورزشي

… دانلود …

مقاله راهنماي برگزاري مسابقات ورزشي دارای 111 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله راهنماي برگزاري مسابقات ورزشي کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله راهنماي برگزاري مسابقات ورزشي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله راهنماي برگزاري مسابقات ورزشي :

گرچه برگزاری مسابقه های قهرمانی مستلزم کار و تلاش زیاد و حل مشکلات گوناگونی است که دراین راستا برای اسان میزبان وجود دارد.
اما، با این حال در مقایسه با مزایایی که سازماندهی مسابقه ها به ارمغان می آورد این تلاشها و مشکلات بسیار ناچیز جلوه می نماید.
در حقیقت با برگزاری مرتب مسابقه های رسمی تحت عنوان مسابقه های قهرمانی کشور مسابقه های چند جانبه و منطقه ای این ورزش به طور اعم به پیشرفت و موفقیت های بیشتر دست خواهد یافت. با توجه به ارتقاء ورزش کشتی ظاهرا مهمترین هدف استان برگزار کننده مسابقه ها عبارت از مردمی کردن بیشتر این رشته ورزشی در آن استان می باشد شواهد و مدارک متعدد بیانگر آن است که جوانان با دیدن رقابتهای سطح بالای قهرمانی در استان خود جذب ورزش می گردند تا استعداد خود را آزموده و بدین طریق وارد قشر ورزشکاران فعال کشور گردند.
برگزاری آبرومندانه مسابقه های قهرمانی نه تنها موجب اعتلای ورزش کشتی در سطح کشور می گردد بلکه اثر مهمی بر ارتقاء کشتی در سطح بین المللی دارد.
برای ورزکاران استان میزبان، انگیزه ای پدید می آید تا با موفقیت در سطح کشور مطرح گردند، این موضوع نه تنها در مراحل آمادگی آنان تاثیر دارد بلکه انگیزه خاصی در رابطه با ارتقاء سطح دانش حرفه ای خود به دست خواهند آورد.
برگزاری یک مسابقه بزرگ در سطح کشور اثر بسیار مثبتی بر روی تکامل انگیزه ها در استان برگزار کننده ایجاد خواهد کرد. ورزشکاران جوانی که در این مسابقه ها شرکت می جویند فرصت دیدار بهترین کشتی گیران و فراگیری چیزهای زیادی از آنان را به دست می آورند. آنان می توانند از سرمایه با ارزش فنون مختلف بهره گیرند و آنها را بیاموزند و علاوه برآن در محل مسابقه ها شاهد و ناظر سطح مهارت هایی باشند که خود نیز می توانند در اثر تلاش و کوشش بی وقفه بدان دست یابند. در خلال مسابقات قهرمانی کشور توجه علاقمندان به طور اعم از طریق وسایل ارتباط جمعی بر روی کشتی متمرکز می گردد که از این راه می توان در جهت پیشرفت کشتی بهره گرفت و استان برگزار کننده در نتیجه می تواند بر این اساس زمینه های مالی لازم را نیز برای پیشرفتهای آتی خود مهیا نماید.

عنوان محصول دانلودی:مقاله راهنماي برگزاري مسابقات ورزشي
یکی از بهترین فایل ها در این موضوع پیش روی شماست. فهرست ، چکیده و لینک دانلود مربوط به مقاله راهنماي برگزاري مسابقات ورزشي را در ادامه مطلب ببینید
مقاله راهنماي برگزاري مسابقات ورزشي