بررسي احتمال خرابي سد بتني وزني در سطوح مختلف تقاضاي لرزه اي با در نظر گرفتن اثرات اندرکنشي

بررسي احتمال خرابي سد بتني وزني در سطوح مختلف تقاضاي لرزه اي با در نظر گرفتن اثرات اندرکنشي

… دانلود …

بررسي احتمال خرابي سد بتني وزني در سطوح مختلف تقاضاي لرزه اي با در نظر گرفتن اثرات اندرکنشي دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسي احتمال خرابي سد بتني وزني در سطوح مختلف تقاضاي لرزه اي با در نظر گرفتن اثرات اندرکنشي کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي بررسي احتمال خرابي سد بتني وزني در سطوح مختلف تقاضاي لرزه اي با در نظر گرفتن اثرات اندرکنشي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن بررسي احتمال خرابي سد بتني وزني در سطوح مختلف تقاضاي لرزه اي با در نظر گرفتن اثرات اندرکنشي :

سال انتشار : 1394

تعداد صفحات :12

چکیده مقاله:

سد ها با توجه به صرف هزینه های زیاد به منظور ساخت و خدمت رسانی بی وقفه از جمله سازه های مهندسی می باشند که بررسی احتمال خرابی آنها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. چراکه همواره احتمال خرابی این سازه ها می بایست در حد متناسبی با اهمیت آنها نیز باشد. بنابراین در این مقاله به منظور بررسی احتمال خرابی در سطوح مختلف تقاضای لرزه ای و با استفاده از تحلیل های دینامیکی فزاینده و تحلیل منحنی های شکنندگی به ارزیابی عملکرد سد بتنی وزنی کوینا تحت رکورد زلزله های مختلف پرداخته شده است. ابتدا با انتخاب سد بتنی وزنی کوینا و در نظر گرفتن اندرکنش سد-دریاچه-فونداسیون مدل عددی از آن انتخاب و تحلیل های دینامیکی بر روی انجام شده است. پس از ترسیم منحنی های تحلیل دینامیک فزاینده و بدست آمدن پارامتر خرابی در سطوح مختلف شدت شتاب و بدست آمدن سطوح عملکرد بهره برداری بی وقفه و آستانه فروریزش نیز منحنی های شکنندگی بدست آمده و احتمال خرابی سد بتنی وزنی در سطوح مختلف تقاضای لرزه ای مورد بررسی قرار گرفته است. در نهایت نتایج نشان داده اند که احتمال بروز خرابی در سطوح عملکرد مذکور با اندکی افزایش در تقاضای لرزه ای می تواند به شدت افزایش یابد. همچنین نتایج نشان می دهند احتمال خرابی در سطح عملکرد بهره برداری بی وقفه نسبت به سطح عملکرد آستانه فروریزش نسبت به افزایش تقاضای لرزه ای حساس تر بوده به گونه ای که با کوچک ترین تغییر در شدت لرزه احتمال خرابی در این سطح عملکرد به شدت افزایش می یابد.

به پیشرفته ترین فروشگاه فایل خوش آمدید.جهت مشاهده توضیحات کامل فایل بررسي احتمال خرابي سد بتني وزني در سطوح مختلف تقاضاي لرزه اي با در نظر گرفتن اثرات اندرکنشي روی لینک ادامه مطلب کلیک کنید.

بررسي احتمال خرابي سد بتني وزني در سطوح مختلف تقاضاي لرزه اي با در نظر گرفتن اثرات اندرکنشي