تبيين و بررسي مفهوم، ويژگيها، روشها و اصول تعليم و تربيت اسلامي

تبيين و بررسي مفهوم، ويژگيها، روشها و اصول تعليم و تربيت اسلامي

… دانلود …

تبيين و بررسي مفهوم، ويژگيها، روشها و اصول تعليم و تربيت اسلامي دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد تبيين و بررسي مفهوم، ويژگيها، روشها و اصول تعليم و تربيت اسلامي کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي تبيين و بررسي مفهوم، ويژگيها، روشها و اصول تعليم و تربيت اسلامي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن تبيين و بررسي مفهوم، ويژگيها، روشها و اصول تعليم و تربيت اسلامي :

سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : اولين همايش ملي راهکارهاي توسعه و ترويج علوم تربيتي، روانشناسي، مشاوره و آموزش در ايران

تعداد صفحات :10

چکیده مقاله:

فعالیتهای تربیتی از جمله فعالیتهای اساسی است که در حیات فردی و جمعی انسان، تاثیری انکارناپذیر دارد تربیت در اسلام دارای راه و رسم منسجم و کاملی است. به همین منظور در قرآن و سنت برای انسان یک برنامه زندگی کاملاً منسجم و نظامدار طراحی شده است. انسان برای بهره بردن از آن برنامه کامل، سالم و همه جانبه باید تحت یک تربیت صحیح و البته فراگیر قرار گیرد به نحوی که در بر گیرنده تمام طول عمر و همه جوانب و ابعاد باشد. هر برنامه ای برای تحقق اهداف مورد نظر تابع اصل یا اصولی است. مشخصکردن اصول تربیت از جمله اقدامات اساسی است که باید قبل از هر کاری انجام پذیرد.در این پژوهش تعاریفی از تعلیم و تربیت، جایگاه، ویژگیها و روش های تربیت اسلامی ارائه شده است سپس به بررسی اصول تربیتی پرداخته شده است و در ادامه عناصر تربیتی اسلام و ضرورت تبین ماهیت تعلیم و تربیت اسلامی تبیین گردیده است.

اینک شما با جستجوی تبيين و بررسي مفهوم، ويژگيها، روشها و اصول تعليم و تربيت اسلامي وارد صفحه فروش فایل دانلودی تبيين و بررسي مفهوم، ويژگيها، روشها و اصول تعليم و تربيت اسلامي شده اید.

توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

تبيين و بررسي مفهوم، ويژگيها، روشها و اصول تعليم و تربيت اسلامي