بررسي کيفيت اجراي نگهداري و تعميرات بهره ور جامع از طريق پياده سازي نظام آراستگي(مطالعه موردي : صنايع زرين خودرو اصفهان)

بررسي کيفيت اجراي نگهداري و تعميرات بهره ور جامع از طريق پياده سازي نظام آراستگي(مطالعه موردي : صنايع زرين خودرو اصفهان)

… دانلود …

بررسي کيفيت اجراي نگهداري و تعميرات بهره ور جامع از طريق پياده سازي نظام آراستگي(مطالعه موردي : صنايع زرين خودرو اصفهان) دارای 24 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسي کيفيت اجراي نگهداري و تعميرات بهره ور جامع از طريق پياده سازي نظام آراستگي(مطالعه موردي : صنايع زرين خودرو اصفهان) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي بررسي کيفيت اجراي نگهداري و تعميرات بهره ور جامع از طريق پياده سازي نظام آراستگي(مطالعه موردي : صنايع زرين خودرو اصفهان)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن بررسي کيفيت اجراي نگهداري و تعميرات بهره ور جامع از طريق پياده سازي نظام آراستگي(مطالعه موردي : صنايع زرين خودرو اصفهان) :

سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : کنفرانس بين المللي مديريت، فرهنگ و توسعه اقتصادي

تعداد صفحات :24

چکیده مقاله:

آنچه در سازمانها مزیت رقابتی ایجاد می کند، بهره وری به معنای بکارگیری و ترکیب موثر منابع موجود در سازمان است. بهبود اثربخش بهره وری همانند سایر مولفه ها و فرآیندهای نرم افزاری سازمانی از الزامات کار سازمانی است که در ذات و خمیرمایه بهره وری بهبود نهفته است و مشروعیت بهره وری در بهبود و اصلاح آن است. استقرار چرخه مدیریت بهبود بهره وری موجب می گردد که بهره وری به صورت یک فرآیند دائمی ارتقا یابد و مسیر بهره وری مشخص و بسترسازیهای لازم صورت گیرد. حرکت بهره وری لازمه رشد و پیشرفت سازمان بوده و به نهادی شدن امر بهبود در نظامهای مختلف سازمانی منجر خواهد شد. برای استقرار چرخه مدیریت بهبود بهره وری در کنار کارهای فرهنگی و فرهنگ سازی باید ساختارهای مناسب و علمی طراحی و اجرا کرد. بعضاً مشاهده می شود که در سازمانها افراد زیادی هستند که داوطلب تولید بهره وری هستند ولی ساختار مناسبی وجود ندارد که از فکر، توان، استعداد و دلسوزی آنها به شکل معقول و منطقی استفاده شود. براین اساس، سازمانها بایستی به فکر طراحی ساز و کارهای بهره ور باشند. استفاده از روش های صحیح در امر برنامه ریزی نگهداری و تعمیرات بهره ور فراگیر و همچنین ثبت ضعف ها و نقص های موجود یکی از ساز و کارهای بهره ور برای افزایش کارایی تولید می باشد .در عصر حاضر مواردی مانندبهبود کارائی تجهیزات در صنایع ، بهبود مستمر طرح های نگهداری و تعمیرات، ایجاد احساس مسئولیت در کارگران نسبت به تجهیزات محوله به آنها و تولید بدون وقفه ، به عنوان سرلوحه فعالیت های صنعتی مطرح می باشند. برای این منظور، نیاز به استفاده از سیستم های بهره ور، مانند سیستم نگهداری و تعمیرات بهره ور جامع به طور روز افزون افزایش می یابد. از طریق پیاده سازی سیستم نگهداری و تعمیرات بهره ور جامع و با رعایت الزامات آن، می توان از منابع موجود استفاده مفید و موثرکرد و کیفیت محصولات تولیدی را بهبود بخشید که در نتیجه آن هزینه های تولید نیز کاهش یافته و نهایتاً کارخانه در عرصه بازار رقابتی می تواند به صورتی موفق حضور یابد.در این پژوهش ابتدا به معرفی سیستم نگهداری و تعمیرات بهره ور جامع و نظام آراستگی پرداخته شده است. سپس امکان و نحوه اجرای همزمان این دو نظام مورد بررسی قرار گرفته است. نتایج تحقیق روی شرکت صنایع زرین خودرو به صورت عملی اجرا گردید و نتایج بدست آمده بیان شده است.

به پیشرفته ترین فروشگاه فایل خوش آمدید.جهت مشاهده توضیحات کامل فایل بررسي کيفيت اجراي نگهداري و تعميرات بهره ور جامع از طريق پياده سازي نظام آراستگي(مطالعه موردي : صنايع زرين خودرو اصفهان) روی لینک ادامه مطلب کلیک کنید.

بررسي کيفيت اجراي نگهداري و تعميرات بهره ور جامع از طريق پياده سازي نظام آراستگي(مطالعه موردي : صنايع زرين خودرو اصفهان)