بررسي تاثير رنگ بسته بندي بر رفتار خريد ناگهاني مصرف کننده

بررسي تاثير رنگ بسته بندي بر رفتار خريد ناگهاني مصرف کننده

… دانلود …

بررسي تاثير رنگ بسته بندي بر رفتار خريد ناگهاني مصرف کننده دارای 16 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسي تاثير رنگ بسته بندي بر رفتار خريد ناگهاني مصرف کننده کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي بررسي تاثير رنگ بسته بندي بر رفتار خريد ناگهاني مصرف کننده،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن بررسي تاثير رنگ بسته بندي بر رفتار خريد ناگهاني مصرف کننده :

سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : کنفرانس بين المللي مديريت و علوم انساني

تعداد صفحات :16

چکیده مقاله:

خرید ناگهانی یکی از جنبه های مهم رفتار مصرف کننده و یکی از مفاهیم با اهمیت در حوزه ی بازار است. چون خرید هایناگهانی بخش قابل توجهی از فروش را تشکل میدهد. به طوری که نتایج حکایت از آن دارند که، فراوانی خرید ناگهانی یابرنامه ریزی نشده بیش از 90 درصد می باشد و بر اساس نظر برخی از محققان گاهی اوقات تقریبا نه نفر از هر ده نفر مصرفکننده خریدشان به صورت ناگهانی است بنابر این شناخت عوامل موتر بر رفتار خرید ناگهانی مصرف کننده برای بازاریان وخرده فروشان دارای اهمیت خاصی است. یکی از این عوامل مهم تأثیر گذار، رنگ بسته بندی می باشد. رنگ یکی از مهمترین عوامل در طراحی بسته بندی است، چون مشتری در یک شانزدهم ثانیه به یک محصول نگاه می اندازد و از کنار قفسههای فروشگاه می گذرد، پس اگر بتوانیم رنگی را بیابیم که در چشم بزند، او را وادار کرده ایم با دقت بیشتری نگاه کند. چونچشم ما به طرف رنگ ها کشیده می شود. این مقاله با بررسی مقالات گذشته در این زمینه، عوامل مؤثر را مورد بررسی قرارمی دهد و از بررسی مقالات گذشته این نتیجه حاصل شد که رنگ بسته بندی روی رفتار خرید ناگهانی مصرف کننده تأثیرمی گذارد.

از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد
اینک شما با جستجوی بررسي تاثير رنگ بسته بندي بر رفتار خريد ناگهاني مصرف کننده وارد صفحه فروش فایل دانلودی بررسي تاثير رنگ بسته بندي بر رفتار خريد ناگهاني مصرف کننده شده اید.
توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

بررسي تاثير رنگ بسته بندي بر رفتار خريد ناگهاني مصرف کننده