ضرورت بازنگري اهداف برنامه درسي بر عملي محور بودن بجاي نظري بودن (با تاکيد بر آموزش عالي)

ضرورت بازنگري اهداف برنامه درسي بر عملي محور بودن بجاي نظري بودن (با تاکيد بر آموزش عالي)

… دانلود …

ضرورت بازنگري اهداف برنامه درسي بر عملي محور بودن بجاي نظري بودن (با تاکيد بر آموزش عالي) دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد ضرورت بازنگري اهداف برنامه درسي بر عملي محور بودن بجاي نظري بودن (با تاکيد بر آموزش عالي) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي ضرورت بازنگري اهداف برنامه درسي بر عملي محور بودن بجاي نظري بودن (با تاکيد بر آموزش عالي)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن ضرورت بازنگري اهداف برنامه درسي بر عملي محور بودن بجاي نظري بودن (با تاکيد بر آموزش عالي) :

سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : دومين همايش علمي پژوهشي علوم تربيتي و روانشناسي آسيب هاي اجتماعي و فرهنگي ايران

تعداد صفحات : 9

چکیده مقاله:

تحولات فزاینده در ابعاد گوناگون جامعه و گسترش علوم و دانش بشری؛ نیاز به بازنگری و تغییر در برنامه های درسی را ضروریمی نماید. برنامه های درسی یکی از عناصر اصلی و مهم ارتقای کیفیت آموزش (از سطوح ابتدایی گرفته تا آموزش عالی) وتناسب نگرش، دانش و مهارت دانش آموختگان دانشگاهها با آخرین دستاوردهای علمی، فناوری و نیاز بازارکار است. از این رو،بازنگری برنامه های درسی رشته های تحصیلی و روزآمد کردن آنها همواره مورد توجه بوده است. هدف از مطالعه حاضر بررسیمبانی نظری لزوم بازنگری در اهداف برنامه های درسی از تکیه صرف نظری بر عملی محور بودن آن در سطح آموزش عالی است.بررسی ها نشان داد که با توجه به سرعت تغییر و تحولات و استفاده از اصول روانشناسی یادگیری و آموزش و نیز کاربردی کردنعلوم در زمینه های مختلف، باید در اهداف برنامه های درسی جاری تحولاتی انجام شود و برنامه ها به سوی اهداف عملیاتی ودرگیر ساختن یادگیرندگان در فرایند آموزش و یادگیری و نیز توجه به جنیه های روانی- حرکتی یادگیری سوق یابند. وهمچنین لزوم هماهنگ ساختن برنامه ها با اهداف بازار کار و تربیت نیروی متخصص و شایسته در تمام زمینه ها، می طلبد تا دراهداف برنامه های درسی بازنگری عمیقی صورت گیرد.

پژوهشگر گرامی فایل کامل ضرورت بازنگري اهداف برنامه درسي بر عملي محور بودن بجاي نظري بودن (با تاکيد بر آموزش عالي) با تنظیمات کامل و دقیق آماده مطالعه و بررسی شما می باشد شما با دانلود فایل ضرورت بازنگري اهداف برنامه درسي بر عملي محور بودن بجاي نظري بودن (با تاکيد بر آموزش عالي) دیگر نیاز به ویرایش اساسی در داخل فایل را ندارید برای مشاهده بخشی از متن فایل بر روی دکمه “توضیحات بیشتر ” در پایین این متن کلیک کنید.