معيارهاي طراحي بهينه اردوگاه اسکان اضطراري ، بررسي طرح هاي پيشين و ارائه طرح مثلثي

معيارهاي طراحي بهينه اردوگاه اسکان اضطراري ، بررسي طرح هاي پيشين و ارائه طرح مثلثي

… دانلود …

معيارهاي طراحي بهينه اردوگاه اسکان اضطراري ، بررسي طرح هاي پيشين و ارائه طرح مثلثي دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد معيارهاي طراحي بهينه اردوگاه اسکان اضطراري ، بررسي طرح هاي پيشين و ارائه طرح مثلثي کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي معيارهاي طراحي بهينه اردوگاه اسکان اضطراري ، بررسي طرح هاي پيشين و ارائه طرح مثلثي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن معيارهاي طراحي بهينه اردوگاه اسکان اضطراري ، بررسي طرح هاي پيشين و ارائه طرح مثلثي :

سال انتشار : 1394

تعداد صفحات :9

چکیده مقاله:

هرساله افراد زیادی در سراسر دنیا در اثر وقوع حوادث طبیعی، خانه و کاشانه خود را از دست می دهند. در ایران نیز حوادثی نظیر زلزله بیشترین تعداد بی خانمان هارا در سال های گذشته در پی داشته است. پس از وقوع یک حادثه طبیعی گسترده، مناطق مسکونی، به نوعی غیرقابل استفاده شده و افراد بازمانده ناگزیر به اسکان موقت در مکانی دیگر هستند. تاکنون اردوگاه های متعددی به عنوان سرپناه اضطراری، طراحی و به مرحله اجرا رسیده است اما در اکثر این موارد این اردوگاه ها با نیاز کاربران مطابقت نداشته و واحدهای مختلف اردوگاه تمرکز مد نظر کاربران را ندارند. در واقع این افراد ناگزیر به تحمل دوران سکونت در اردوگاه هستند. با توجه به مشکلات عنوان شده پژوهشی برای بهبود سرپناه و ارائه طرحی متناسب با نیاز کاربران صورت گرفت. در این اردوگاه، طرح مثلثی، چین چیدمان چادرها و جداسازی بخش های مختلف اردوگاه شکل جدیدی به خود گرفت که متفاوت از طرح های قبلی است. به طوری که در طراحی این اردوگاه رویکرد عدالت محور متناسب با نیاز آسیب دیدگان و نیز تمرکز بخش های مختلف اردوگاه مد نظر طراح قرار گرفته است.

به پیشرفته ترین فروشگاه فایل خوش آمدید.جهت مشاهده توضیحات کامل فایل معيارهاي طراحي بهينه اردوگاه اسکان اضطراري ، بررسي طرح هاي پيشين و ارائه طرح مثلثي روی لینک ادامه مطلب کلیک کنید.

معيارهاي طراحي بهينه اردوگاه اسکان اضطراري ، بررسي طرح هاي پيشين و ارائه طرح مثلثي