بررسي اثرات شکلهاي مختلف بازشوها واقع در نوار ستوني و نوار مياني در دالهاي بتن آرمه

بررسي اثرات شکلهاي مختلف بازشوها واقع در نوار ستوني و نوار مياني در دالهاي بتن آرمه

… دانلود …

بررسي اثرات شکلهاي مختلف بازشوها واقع در نوار ستوني و نوار مياني در دالهاي بتن آرمه دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسي اثرات شکلهاي مختلف بازشوها واقع در نوار ستوني و نوار مياني در دالهاي بتن آرمه کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي بررسي اثرات شکلهاي مختلف بازشوها واقع در نوار ستوني و نوار مياني در دالهاي بتن آرمه،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن بررسي اثرات شکلهاي مختلف بازشوها واقع در نوار ستوني و نوار مياني در دالهاي بتن آرمه :

سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : دومين همايش ملي معماري، عمران و توسعه نوين شهري  

تعداد صفحات : 12

چکیده مقاله:

سیستم دال بتن آرمه به مجموعه ای از قطعات صفحه ای با یا بدون تیر گفته می شود که تحت تأثیر بارهای عمود بر صفحه خود قرار می گیرند. وظیفه دال در یک سازه بتن مسلح ایجاد یک سطح تخت قابل استفاده جهت کاربری های مورد نیاز می باشد. دال ها نه تنها نقش نگهداری بارهای قائم و انتقال آن ها به تکیه گاه ها را دارند بلکه در برخی موارد همراه و یکپارچه با سایر اجزای ساز سیستم مقاوم در برابر نیروهای جانبی را نیز به وجود می آورند. در این مقاله به مدل سازی دو نوع دال تخت و دال با تیر بتن آرمه و باز شو های قرار گرفته در نوارهای ستونی در میانی آن در نرم افزار Sap2000 پرداخته و حداکثر خیز تحت اثر ترکیب بارهای قائم و جانبی مختلف و همچنین میزان آرماتور مورد نیاز در حالت های گوناگون برای سیستم سازه ای آن بررسی شده است. در نهایت مقایسه نتایج به دست آمده مربوط به تغییرات خیز و تغییر مکان جانبی برای این سیستم های دال بتن ارمههفت به دلیل تغییر در مساحت و فواصل بازشوهای قرار گرفته تعبیه شده در آن با یکدیگر در دو حالت دال تخت و با تیر مورد بررسی قرار گرفته است.

به پیشرفته ترین فروشگاه فایل خوش آمدید.جهت مشاهده توضیحات کامل فایل بررسي اثرات شکلهاي مختلف بازشوها واقع در نوار ستوني و نوار مياني در دالهاي بتن آرمه روی لینک ادامه مطلب کلیک کنید.

بررسي اثرات شکلهاي مختلف بازشوها واقع در نوار ستوني و نوار مياني در دالهاي بتن آرمه