ارزيابي مدل اصلاح شده يانگ جهت تبيين زهکشي خاک در ستونهاي بزرگ آزمايشگاهي

ارزيابي مدل اصلاح شده يانگ جهت تبيين زهکشي خاک در ستونهاي بزرگ آزمايشگاهي

… دانلود …

ارزيابي مدل اصلاح شده يانگ جهت تبيين زهکشي خاک در ستونهاي بزرگ آزمايشگاهي دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد ارزيابي مدل اصلاح شده يانگ جهت تبيين زهکشي خاک در ستونهاي بزرگ آزمايشگاهي کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي ارزيابي مدل اصلاح شده يانگ جهت تبيين زهکشي خاک در ستونهاي بزرگ آزمايشگاهي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن ارزيابي مدل اصلاح شده يانگ جهت تبيين زهکشي خاک در ستونهاي بزرگ آزمايشگاهي :

سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : دومين همايش يافته هاي نوين در محيط زيست و اکوسيستم هاي کشاورزي

تعداد صفحات :9

چکیده مقاله:

یکی از مدلهای رایج تبیین زهکشی خاک مدل یانگ 1960 می باشد. در این مدل ضریب هدایت هیدرولیکی اشباع یکی از موثرترین ویژگی های فیزیکی است جایگزینی این ضریب با ضریب میانگین وزنی هدایت هیدرولیکی غیر اشباع می توند کارایی مدل را ارتقا دهد.درپژوهش حاضر کارایی مدل اصلاح شده یانگ در توجیه و مدلسازی زهکشی خاک مورد بررسی قرار می گیرد. برای این منظور شدت جریان زهکشی از ستونهای بزرگ خاکهای مختلف، با بافتهای لوم شنی، لوم رسی شنی، لوم رسی و رسی در طی اندازه گیری شد. که این دو ضریب تفاوت معنی داری دارند و نیز این مدل در زهکشی های کوتاه مدت نسبت به بازه های زمانی طولانی برآورده های مناسب تری دارد.

اینک شما با جستجوی ارزيابي مدل اصلاح شده يانگ جهت تبيين زهکشي خاک در ستونهاي بزرگ آزمايشگاهي وارد صفحه فروش فایل دانلودی ارزيابي مدل اصلاح شده يانگ جهت تبيين زهکشي خاک در ستونهاي بزرگ آزمايشگاهي شده اید.

توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

ارزيابي مدل اصلاح شده يانگ جهت تبيين زهکشي خاک در ستونهاي بزرگ آزمايشگاهي