پيوند فلسفه و معماري ديکانستراکشن به جهت افزايش باروري و بالندگي به عنوان رويکردي خنثي

پيوند فلسفه و معماري ديکانستراکشن به جهت افزايش باروري و بالندگي به عنوان رويکردي خنثي

… دانلود …

پيوند فلسفه و معماري ديکانستراکشن به جهت افزايش باروري و بالندگي به عنوان رويکردي خنثي دارای 20 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد پيوند فلسفه و معماري ديکانستراکشن به جهت افزايش باروري و بالندگي به عنوان رويکردي خنثي کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي پيوند فلسفه و معماري ديکانستراکشن به جهت افزايش باروري و بالندگي به عنوان رويکردي خنثي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن پيوند فلسفه و معماري ديکانستراکشن به جهت افزايش باروري و بالندگي به عنوان رويکردي خنثي :

سال انتشار : 1395

نام کنفرانس یا همایش : چهارمين کنفرانس بين المللي علوم و مهندسي

تعداد صفحات :20

چکیده مقاله:

در طول تاریخ، همیشه ارتباط معناداری بین معماری و علوم انسانی ازجمله فلسفه، روان شناسی و جامعه شناسی وجود داشته است؛ از این رو جریان های فلسفی و فکری در طول تاریخ، همیشه معماری را تحت تاثیرقرار می داده است. در این پژوهش که به شیوه توصیفی_تحلیلی تهیه شده است، هدف آن است که ضمن تبیین نظریه دیکانستراکشن و شالوده شکنی، به مطالعه و بررسی نحوه پیوند این نظریه با معماری بپردازد. درابتدا، به مطالعه اصول و مفاهیم فلسفه دیکانستراکشن 1 که توسط فیلسوف معاصر فرانسوی ژاک دریدا 2 مطرح شده، پرداخته و سپس به بررسی مفاهیمی که از فلسفه دیکاستراکشن به معماری انتقال یافته است، می پردازد. این مفاهیم در معماری به صورت مستقیم و تحت الفظی به کاربرده نشده اند، بلکه متناسب با معماری تغییر کرده و سپس به کاربرده شده اند. در معماری دیکانستراکشن پیام معمار به مخاطب منتقل می شود، امااین جمله بدین معنی نیست که معمار مانند مخاطب آزاد و رها است. دیکانستراکشن به دنبال معماری نوینی است که در تلفیق با سنت و تاریخ گرایی، نیاز مخاطبان امروزی را تامین کند و علاوه بر آن مفاهیمی رااستخراج کند که به طور تاریخی در محدوده های عقلانی پنهان و راکد مانده اند؛ در حالی که این مفاهیم ومعانی راکد دارای هیجان، پویایی و تحرک در ذات خود هستند.

به پیشرفته ترین فروشگاه فایل خوش آمدید.جهت مشاهده توضیحات کامل فایل پيوند فلسفه و معماري ديکانستراکشن به جهت افزايش باروري و بالندگي به عنوان رويکردي خنثي روی لینک ادامه مطلب کلیک کنید.

پيوند فلسفه و معماري ديکانستراکشن به جهت افزايش باروري و بالندگي به عنوان رويکردي خنثي