پتروگرافي سنگ هاي آتشفشاني منطقه جنوب نطنز (حدفاصل طرق-مزده)

پتروگرافي سنگ هاي آتشفشاني منطقه جنوب نطنز (حدفاصل طرق-مزده)

… دانلود …

پتروگرافي سنگ هاي آتشفشاني منطقه جنوب نطنز (حدفاصل طرق-مزده) دارای 7 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد پتروگرافي سنگ هاي آتشفشاني منطقه جنوب نطنز (حدفاصل طرق-مزده) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي پتروگرافي سنگ هاي آتشفشاني منطقه جنوب نطنز (حدفاصل طرق-مزده)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن پتروگرافي سنگ هاي آتشفشاني منطقه جنوب نطنز (حدفاصل طرق-مزده) :

سال انتشار : 1395

نام کنفرانس یا همایش : دومين همايش ملي زمين شناسي و اکتشافات معدني

تعداد صفحات : 7

چکیده مقاله:

منطقه مورد مطالعه در شمال اصفهان و جنوب –جنوب غرب شهرستان نطنز در محدوده ای از طرق تا مزده و در کمان ماگمایی ارومیه-دختر واقع شده است. بارزترین واحدهای سنگی منطقه شامل گدازه (بازالت، آندزی بازالت) به همراه توالی توف و رسوبات نئوژن به چشم میخورد. از روی مطالعات صحرایی و آزمایشگاهی صورت گرفته ترکیب دایک ها دیابازی و اسیدی (ریولیتی) مشخص شده است. علاوه بر این شاهد بافت هایی از جمله هیالومیکرولیتی پورفیریک، گلومروپورفیریک، بافت غربالی (Sieve) و همچنین در قسمت هایی از منطقه شاهدلیتیک توف، کریستال توف و ویتریک توف هستیم.

به پیشرفته ترین فروشگاه فایل خوش آمدید.جهت مشاهده توضیحات کامل فایل پتروگرافي سنگ هاي آتشفشاني منطقه جنوب نطنز (حدفاصل طرق-مزده) روی لینک ادامه مطلب کلیک کنید.

پتروگرافي سنگ هاي آتشفشاني منطقه جنوب نطنز (حدفاصل طرق-مزده)