بلنداي تاريخ ابريشمين و گردشگري باتأکيد بر بازار کرمانشاه

بلنداي تاريخ ابريشمين و گردشگري باتأکيد بر بازار کرمانشاه

… دانلود …

بلنداي تاريخ ابريشمين و گردشگري باتأکيد بر بازار کرمانشاه دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بلنداي تاريخ ابريشمين و گردشگري باتأکيد بر بازار کرمانشاه کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي بلنداي تاريخ ابريشمين و گردشگري باتأکيد بر بازار کرمانشاه،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن بلنداي تاريخ ابريشمين و گردشگري باتأکيد بر بازار کرمانشاه :

سال انتشار : 1395

تعداد صفحات :8

چکیده مقاله:

بازار قدمتی به بلندای تاریخ تمدن دارد. بازار شهر به عنوان رکن اصلی تجارت و خدمات از عناصر اصلی بافت های تاریخی است.هدف این نوشته دریافت اندکی از ارزش تاریخی تجدید ناپذیر و منحصر بفرد بازار است که در رهگذر تاریخ برای انسان قابل فهم و ماندگارمی شود. مطالعات تاریخی این امکان را به ما داد که بشناسیم قدمت بازار کرمانشاه به درازای زمان شکل گیری راه ابریشم بوده است. بازارشهر قدیم به عنوان عنصر شالوده ای آن، زیسته خود را از کاروانیان، زائرین وتجار در مسیر راه بازرگانی ابریشم و عتبات عالیات که از شهرمی گذشتند به دست آورده و دروازه ورودی و خروجی شهر را به هم پیوند می داده است. بازار فضایی کالبدی برای داد و ستد و بازرگانیو دوم، محل تجمع و رفت و آمد مردم به عبارتی مسیر شاهراهی و فضای ارتباطی_ اجتماعی بوده است در این مقاله به بررسی بازار وتعریف بازار و جایگاه آن در گردشگری پرداخته شده است. بدین منظور تحولاتی را که از ایجاد بازار و پیدایش اولین نمودهای آن به مفهومبازار امروزی آن منتهی گشته، با روش تحقیق تفسیری تاریخی مورد بررسی قرار گرفته است. بازار سنتی کرمانشاه بستر مکانی اینپژوهش است.

اینک شما با جستجوی عبارت بلنداي تاريخ ابريشمين و گردشگري باتأکيد بر بازار کرمانشاه وارد این سایت شده اید جهت مشاهده توضیحات بیشتر در این خصوص روی لینک ادامه مطلب کلیک فرمایید.
بلنداي تاريخ ابريشمين و گردشگري باتأکيد بر بازار کرمانشاه