طراحي و ساخت سامانهي اسمز معکوس ( RO ) مجهز به گردآورندهفتوولتائيک/گرمايي ) PV/T به منظور نمکزدايي آبهاي لبشور

طراحي و ساخت سامانهي اسمز معکوس ( RO ) مجهز به گردآورندهفتوولتائيک/گرمايي ) PV/T به منظور نمکزدايي آبهاي لبشور

… دانلود …

طراحي و ساخت سامانهي اسمز معکوس ( RO ) مجهز به گردآورندهفتوولتائيک/گرمايي ) PV/T به منظور نمکزدايي آبهاي لبشور دارای 16 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد طراحي و ساخت سامانهي اسمز معکوس ( RO ) مجهز به گردآورندهفتوولتائيک/گرمايي ) PV/T به منظور نمکزدايي آبهاي لبشور کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي طراحي و ساخت سامانهي اسمز معکوس ( RO ) مجهز به گردآورندهفتوولتائيک/گرمايي ) PV/T به منظور نمکزدايي آبهاي لبشور،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن طراحي و ساخت سامانهي اسمز معکوس ( RO ) مجهز به گردآورندهفتوولتائيک/گرمايي ) PV/T به منظور نمکزدايي آبهاي لبشور :

سال انتشار : 1395

نام کنفرانس یا همایش : کنفرانس بين المللي پژوهش در علوم و مهندسي

تعداد صفحات :16

چکیده مقاله:

کمبود منابع آب شیرین سبب شده است که توجه زیادی به سمت روشهای تأمین آب شیرین از منابع آب شور در دسترس در جهان معطوف گردد. از بین روشهای نمک زدایی در فرآیندهای غشایی در حال حاضر مطلوب ترین روش فرآیند اسمز معکوس میباشد.تنها عیب سامانههای اسمز معکوس مصرف انرژی بالای آنها میباشد. از طرفی وجود منابع تجدیدپذیر همچون خورشید و تامین انرژی از آن به وسیله صفحات فتوولتائیک تا حدودی این نقص را جبران نموده است. دمای آب خوراک سامانههای اسمز معکوس یکی از متغیرهای عملکردی موثر در بازده آنها می باشد. از طرفی افزایش دما در سلولهای فتوولتائیک بازدهی آنها را به شدتکاهش میدهد. در این مقاله ابتدا مختصری در مورد سامانههای اسمز معکوس و ترکیب آنها با انرژیهای تجدیدپذیر بحث شده است. سپس روشی به منظور افزایش دمای آب خوراک سامانههای اسمز معکوس و افزایش بازدهی سلولهای فتوولتایئک ارائه شده است. در نهایت ترکیب سامانههای اسمز معکوس با سیستمهای فتوولتائیک مجهز به خنککن حرارتی به منظور پیش گرمایش آب خوراک در سامانه اسمز معکوس می تواند تأثیر چشم گیری در مصرف انرژی آن و افزایش بازدهی سیستمهای فتوولتائیک داشته باشد.

پژوهشگر گرامی فایل کامل طراحي و ساخت سامانهي اسمز معکوس ( RO ) مجهز به گردآورندهفتوولتائيک/گرمايي ) PV/T به منظور نمکزدايي آبهاي لبشور با تنظیمات کامل و دقیق آماده مطالعه و بررسی شما می باشد شما با دانلود فایل طراحي و ساخت سامانهي اسمز معکوس ( RO ) مجهز به گردآورندهفتوولتائيک/گرمايي ) PV/T به منظور نمکزدايي آبهاي لبشور دیگر نیاز به ویرایش اساسی در داخل فایل را ندارید برای مشاهده بخشی از متن فایل بر روی دکمه “توضیحات بیشتر ” در پایین این متن کلیک کنید.