بررسي تغييرات ذخيره گليکوشن عضله به دنبال تسريق داخل زرده اي آمينو اسيد و دکستروز به جنين مرغ

بررسي تغييرات ذخيره گليکوشن عضله به دنبال تسريق داخل زرده اي آمينو اسيد و دکستروز به جنين مرغ

… دانلود …

بررسي تغييرات ذخيره گليکوشن عضله به دنبال تسريق داخل زرده اي آمينو اسيد و دکستروز به جنين مرغ دارای 7 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسي تغييرات ذخيره گليکوشن عضله به دنبال تسريق داخل زرده اي آمينو اسيد و دکستروز به جنين مرغ کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي بررسي تغييرات ذخيره گليکوشن عضله به دنبال تسريق داخل زرده اي آمينو اسيد و دکستروز به جنين مرغ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن بررسي تغييرات ذخيره گليکوشن عضله به دنبال تسريق داخل زرده اي آمينو اسيد و دکستروز به جنين مرغ :

سال انتشار : 1395

نام کنفرانس یا همایش : پنجمين همايش سراسري کشاورزي و منابع طبيعي پايدار

تعداد صفحات : 7

چکیده مقاله:

در فته اول خروج جنیناز تخم، به دلیل ناکافی بودن مراد مغذی مورد نیاز و نیز کامل نشدن سیستم ایمنی، کاهش مقاومت در برابر بیماری ها و تلفات بالای جوجه ی یک روزه، نرخ رشد پایین است. این محدودیت را می توان از طریق تزریق برخی مواد مغذی به داخل تخم پرندگان که به روش تغذیه ی جنینی معروف است تعدیل کرد. در این مطالعه، در روز 14 انکوباسیون 400 عدد تخم مرغ جنین دار با میانگین وزن 2±57 گرم از سویه گوشتی راس 308 (گله مادر در سن 42 هتفگی) به 4 گروه مساوی که هر گروه شامل 100 تخم مرغ بود تقسیم شدند. گروه اول و دوم 0.7 میلی لیتر دکستروز 10 و 20 درصد و گروه سوم 0.7 میلی لیتر محلول اسیدآمینه دریافت کردند و گروه کنترل هیچ گونه تزریقی دریافت نکرد. تمام تخم مرغ ها در گروه های تیمار و کنترل کمتر از 20 دقیقه به منظور همسان سازی وضعیت گروه ها، بیرون از انکوباتور نگهداری شدند. در روز تفریخ، جوجه ها وزن کشی شده و به روش انسانی کشته شدند و از ماهیچه ی بازو نمونه گیری به عمل آمد. پس از طی مراحل معمول بافت شناسی، برش های متوالی به ضخامت 5 میکرون از نمونه ها تهیه شد و به روش PAS رنگ آمیزی شدند. در هر زمینه، قطر 30 واکوئل در 30 سلول توسط میکروسکوپ نوری با استفاده ازلنز دیجیتال اندازه گیری شد. نتایج نشان داد بیشترین تأثیر مربوط به محلول اسید آمینه بوده است.

به پیشرفته ترین فروشگاه فایل خوش آمدید.جهت مشاهده توضیحات کامل فایل بررسي تغييرات ذخيره گليکوشن عضله به دنبال تسريق داخل زرده اي آمينو اسيد و دکستروز به جنين مرغ روی لینک ادامه مطلب کلیک کنید.

بررسي تغييرات ذخيره گليکوشن عضله به دنبال تسريق داخل زرده اي آمينو اسيد و دکستروز به جنين مرغ