سيمان هاي سازگار با محيط زيست با فعال کننده هايي از جنس ضايعات شيشه

سيمان هاي سازگار با محيط زيست با فعال کننده هايي از جنس ضايعات شيشه

… دانلود …

سيمان هاي سازگار با محيط زيست با فعال کننده هايي از جنس ضايعات شيشه دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد سيمان هاي سازگار با محيط زيست با فعال کننده هايي از جنس ضايعات شيشه کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي سيمان هاي سازگار با محيط زيست با فعال کننده هايي از جنس ضايعات شيشه،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن سيمان هاي سازگار با محيط زيست با فعال کننده هايي از جنس ضايعات شيشه :

سال انتشار : 1395

نام کنفرانس یا همایش : سمينار ملي بتن هاي سازگار با محيط زيست

تعداد صفحات : 12

چکیده مقاله:

ضایعات شیشه عمدتاً به خاطر ناسازگاری، یک معضل زیست محیطی جدی در بسیاری از کشورها محسوب می شوند و به تبع آن توانایی صنعت شیشه سازی برای بازیافت این ضایعات، محدود است. عملکرد ضایعات شیشه به عنوان افزودنی معدنی ریز در سیمان، نویدبخشی بازیافت این ضایعات است. نوع جدیدی از سیمان سازگار با محیط زیست بر اساس روش فعالسازی مکانیکی- شیمیایی عرضه می شود که در آن بطور نسبی می توان مقادیر زیادی (بیش از 70 درصد) از کلینکر سیمان پرتلند را با ضایعات شیشه یا دیگر مواد افزودنی معدنی، جایگزین کرد. هدف این پژوهش، تحقیق بر روی فعال کننده های جدید در تهیه مواد قلیایی فعال برای جایگزین کردن در سیمان پرتلند با استفاده مجدد از ضایعات شیشه است. یافته ها نشان می دهد رفتار رئولوژیکی خمیرهای سیمان حاصل از سرباره قلیایی کوره، زمانیکه فعال کننده یک محلول واترگلاس بهمراه ضایعات شیشه باشد، از مدل هرشکل- بالکلی تبعیت می کند، در حالیکه رفتار رئولوژیکی سیمان استاندارد با مدل بینگهام مطابقت دارد.

اینک شما با جستجوی عبارت سيمان هاي سازگار با محيط زيست با فعال کننده هايي از جنس ضايعات شيشه وارد این سایت شده اید جهت مشاهده توضیحات بیشتر در این خصوص روی لینک ادامه مطلب کلیک فرمایید.
سيمان هاي سازگار با محيط زيست با فعال کننده هايي از جنس ضايعات شيشه