اثر گلم و رابطه آن با شخصيت کارکنان و سبک رفتاري مديران

اثر گلم و رابطه آن با شخصيت کارکنان و سبک رفتاري مديران

… دانلود …

اثر گلم و رابطه آن با شخصيت کارکنان و سبک رفتاري مديران دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد اثر گلم و رابطه آن با شخصيت کارکنان و سبک رفتاري مديران کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي اثر گلم و رابطه آن با شخصيت کارکنان و سبک رفتاري مديران،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن اثر گلم و رابطه آن با شخصيت کارکنان و سبک رفتاري مديران :

سال انتشار : 1395

نام کنفرانس یا همایش : دومين کنفرانس ملي علوم مديريت نوين و برنامه ريزي پايدار ايران

تعداد صفحات : 9

چکیده مقاله:

یکی از پیامدهای ادراکی که برای سازمان ها حایز اهمیت می باشد و بر روس عملکرد کارکنان تاثیر زیادی دارد، اثرگلم می باشد. در این مقاله با توجه به تحقیقات بسیار محدودی که در این زمینه انجام شده است سعی بر بررسی دقیقتر این اثر، نقد ایجاد اثر گلم در همه شرایط و رابطه آن با سبک رفتاری مدیران و شخصیت کارکنان شده است. براین اساس از پرسشنامه استفاده گردید و روایی و پایایی آن مورد بررسی و تایید قرار گرفت. به منظور بررسی فرضیههای اصلی و فرعی تحقیق، از ضریب همبستگی پیرسون استفاده شد و نتایج حاکی از آن است که رابطه معنادار میانسبک رفتاری مدیران و شخصیت کارکنان وجود دارد. در نهایت مدلی در این خصوص ارایه گردید.

به پیشرفته ترین فروشگاه فایل خوش آمدید.جهت مشاهده توضیحات کامل فایل اثر گلم و رابطه آن با شخصيت کارکنان و سبک رفتاري مديران روی لینک ادامه مطلب کلیک کنید.

اثر گلم و رابطه آن با شخصيت کارکنان و سبک رفتاري مديران