بررسي نقش واسطه اي توانمندسازي کارکنان در رابطه بين هوش سازماني با رفتار شهروندي سازماني

بررسي نقش واسطه اي توانمندسازي کارکنان در رابطه بين هوش سازماني با رفتار شهروندي سازماني

… دانلود …

بررسي نقش واسطه اي توانمندسازي کارکنان در رابطه بين هوش سازماني با رفتار شهروندي سازماني دارای 17 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسي نقش واسطه اي توانمندسازي کارکنان در رابطه بين هوش سازماني با رفتار شهروندي سازماني کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي بررسي نقش واسطه اي توانمندسازي کارکنان در رابطه بين هوش سازماني با رفتار شهروندي سازماني،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن بررسي نقش واسطه اي توانمندسازي کارکنان در رابطه بين هوش سازماني با رفتار شهروندي سازماني :

سال انتشار : 1395

نام کنفرانس یا همایش : کنفرانس بين المللي مديريت و اقتصاد پويا ايران -مالزي

تعداد صفحات :17

چکیده مقاله:

امروزه، اهمیت و ضرورت فرآیند توانمندسازی در سازمان ها افزایش یافته است. نقش نیروی انسانی توانمند، در رشد و توسعه جوامع به قدری حائز اهمیت است که می توان گفت اصلی ترین دارایی هر سازمانی را قابلیت های فکری، مهارت ها و تجارب کارکنان است. از جمله مسائلی که در حوزه عوامل مؤثر بر توانمندسازی کارکنان مطرح است نقش هوش در توانمندسازی است. لذا این پژوهش با هدف بررسي نقش واسطه اي توانمندسازي کارکنان در رابطه بين هوش سازماني با رفتار شهروندي سازماني شکل گرفته است. جامعه آماری پژوهش حاضر رت کارکنان شعب تأمین اجتماعی شیراز در سال 1394 شامل می شود که با استفاده از جدول مورگان 181 نفر از ایشان به عنوان نمونه آماری انتخاب شدند. به منظور جمع آوری داده اهی مورد نیاز، از پرسشنامه های هوش سازمانی آلبرخت (2003)، توانمندسازی اسپرتزر (1995) و رفتار شهروندی سازمانی پودساکف و همکاری (1990) استفاده گردید. به منظور آزمون فرضیات تحقیق از رویکرد معادلات ساختاری استفاده شد. نتایج نشان داد هوش سازمانی و توانمندسازی به طور مستقیم پیش بینی کننده رفتار سازمانی شهروندی هستند. بنابراین فرضیه اصلی و فرضیه های فرعی تحقیق مورد تأیید قرار گرفتند، در نهایت پیشنهاداتی ارائه گردید.

از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد
اینک شما با جستجوی بررسي نقش واسطه اي توانمندسازي کارکنان در رابطه بين هوش سازماني با رفتار شهروندي سازماني وارد صفحه فروش فایل دانلودی بررسي نقش واسطه اي توانمندسازي کارکنان در رابطه بين هوش سازماني با رفتار شهروندي سازماني شده اید.
توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

بررسي نقش واسطه اي توانمندسازي کارکنان در رابطه بين هوش سازماني با رفتار شهروندي سازماني