تاثير انرژي بادي و خورشيدي درکاهش هزينه هاي ساختمان

تاثير انرژي بادي و خورشيدي درکاهش هزينه هاي ساختمان

… دانلود …

تاثير انرژي بادي و خورشيدي درکاهش هزينه هاي ساختمان دارای 14 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد تاثير انرژي بادي و خورشيدي درکاهش هزينه هاي ساختمان کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي تاثير انرژي بادي و خورشيدي درکاهش هزينه هاي ساختمان،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن تاثير انرژي بادي و خورشيدي درکاهش هزينه هاي ساختمان :

سال انتشار : 1395

تعداد صفحات :14

چکیده مقاله:

رشد علم و صنعت و فن آوری در جهان امروز، روش های مختلف استفاده از انرژی را که در دوران قبل از انقلاب صنعتی معمول بود دگرگونکرده، و شناخت منابع انرژی جدید، تحولی عظیم در توسعه ی صنعتی و تکامل اجتمای بشر به وجود آورده است. وابستگی شدید جوامع صنعتیبه منابع انرژی به خصوص سوخت های فسیلی و به کارگیری و مصرف بی رویه ی آن ها، منابع عظیمی را که طی قرون متمادی در لایه هایزیرزمین تشکیل شده است تخلیه می نماید. منازل مسکونی از جمله ساختارهای دست ساخت بشر هستند که میزان مصرف انرژی در آنها زیادمی باشد. از طرفی،انسان برای آرامش و سکنی گزینی نیاز به تامین انرژی در این فضاهای خصوصی خود دارد و از طرفی دیگر، مقادیربسیارزیادی از سوختهای فسیلی تجدیدناپذیر که امروزه برای تولید انرژی مصرف میشوند سوختهایی هستند که دردسترس نسل های آینده نخواهدبود و آیندگان از آن محروم خواهند ماند. بدلیل فرایندهایی که در تبدیل سوخت به انرژی نقش دارند در دراز مدت اثرات منفی بر محیط زیستخواهند گذاشته و خواهند گذارد. بنابراین، آرامش وآسایش در محیط و فضای زیستی تحت تاثیر آلاینده های انرژی و نحوه تامین انرژی میباشد. در این پژوهش ما در پی آنیم که بدانیم با ترکیب انرژی خورشیدی و بادی چگونه میتوان از هزینه های ساختمان کاست که ما توضیحخواهیم داد با توجه به استفاده از این دو منبع انرژی برای تولید برق در هزینه کاهش خواهیم داد.

اینک شما با جستجوی عبارت تاثير انرژي بادي و خورشيدي درکاهش هزينه هاي ساختمان وارد این سایت شده اید جهت مشاهده توضیحات بیشتر در این خصوص روی لینک ادامه مطلب کلیک فرمایید.
تاثير انرژي بادي و خورشيدي درکاهش هزينه هاي ساختمان