طراحي کنترل کننده تحمل پذير عيب مدل پيش بين مبتني بر لياپانف براي راکتورهاي شيميايي همزن دار پيوسته غيرخطي

طراحي کنترل کننده تحمل پذير عيب مدل پيش بين مبتني بر لياپانف براي راکتورهاي شيميايي همزن دار پيوسته غيرخطي

… دانلود …

طراحي کنترل کننده تحمل پذير عيب مدل پيش بين مبتني بر لياپانف براي راکتورهاي شيميايي همزن دار پيوسته غيرخطي دارای 17 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد طراحي کنترل کننده تحمل پذير عيب مدل پيش بين مبتني بر لياپانف براي راکتورهاي شيميايي همزن دار پيوسته غيرخطي کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي طراحي کنترل کننده تحمل پذير عيب مدل پيش بين مبتني بر لياپانف براي راکتورهاي شيميايي همزن دار پيوسته غيرخطي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن طراحي کنترل کننده تحمل پذير عيب مدل پيش بين مبتني بر لياپانف براي راکتورهاي شيميايي همزن دار پيوسته غيرخطي :

سال انتشار : 1395

نام کنفرانس یا همایش : کنفرانس بين المللي مهندسي برق

تعداد صفحات :17

چکیده مقاله:

تحقیقات سیستم های تحمل پذیر عیب در یک دهه اخیر پیرامون کنترل فرآیندهای شیمیایی و کاربردشان در صنعت گسترده شده اند. تحقیقات بدست آمده نشان می‏دهد که عدم تشخیص به موقع عیب یا خرابی در سیستم ها، بخصوص سیستم های حساس شیمیایی از جمله مشکلات بزرگ و متعددی است که صنعت پتروشیمی در سراسر دنیا از آن رنج می‏برد. وقوع این عیب ها معمولا باعث از بین رفتن مقادیر قابل توجهی از مواد اولیه و اطلاعات می‏شود همچنین این عیب ها می تواند باعث مشکلات اقتصادی، زیست محیطی و اتلاف انرژی فراوانی می‏شود. یکی از راههای مقابله با این مشکلات استفاده از سیستم های کنترل تحمل پذیر عیب می‏باشد. هدف یک سیستم کنترل تحمل پذیر عیب، نگه داشتن سیستم کنترل در شرایط عملکردی مطلوب و حفظ پایداری آن در هنگام وقوع عیب و خرابی در عملگرهای مختلف سیستم کنترل می باشد. سیستم های کنترل تحمل پذیر عیب سنتی از استراتژی های غیر فعال برای جبران عیوب پیش بینی شده استفاده می‏کنند؛ اما کنترل پیش بین مبتنی بر مدل به عنوان یک استراتژی کنترل استاندارد برای مسائل کنترلی با قیود سخت (قید در ورودی ، قید در متغیرهای حالت و یا قید در خروجی) برای فرایندهای صنعتی مورد استفاده قرار می‏گیرد. در این پروژه بهره گیری از روش های کنترل تحمل پذیر عیب فعال مبتنی بر کنترل پیش بین غیر خطی با استفاده از اصلاح پارامترهای مساله بهینه سازی مورد استفاده می باشد؛ به طوری که حجم محاسبات آن به مقداری باشد که در عمل قابل پیاده سازی و توانایی جبران عیب و جلوگیری از افت کارایی در عملگرها را داشته باشد.

اینک شما با جستجوی طراحي کنترل کننده تحمل پذير عيب مدل پيش بين مبتني بر لياپانف براي راکتورهاي شيميايي همزن دار پيوسته غيرخطي وارد صفحه فروش فایل دانلودی طراحي کنترل کننده تحمل پذير عيب مدل پيش بين مبتني بر لياپانف براي راکتورهاي شيميايي همزن دار پيوسته غيرخطي شده اید.

توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

طراحي کنترل کننده تحمل پذير عيب مدل پيش بين مبتني بر لياپانف براي راکتورهاي شيميايي همزن دار پيوسته غيرخطي