بهبود الگوريتم رقابت استعماري در پيدا کردن نقاط تعادل نش مسئله مديريت بحران

بهبود الگوريتم رقابت استعماري در پيدا کردن نقاط تعادل نش مسئله مديريت بحران

… دانلود …

بهبود الگوريتم رقابت استعماري در پيدا کردن نقاط تعادل نش مسئله مديريت بحران دارای 15 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بهبود الگوريتم رقابت استعماري در پيدا کردن نقاط تعادل نش مسئله مديريت بحران کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي بهبود الگوريتم رقابت استعماري در پيدا کردن نقاط تعادل نش مسئله مديريت بحران،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن بهبود الگوريتم رقابت استعماري در پيدا کردن نقاط تعادل نش مسئله مديريت بحران :

سال انتشار : 1395

نام کنفرانس یا همایش : کنفرانس بين المللي مهندسي کامپيوتر و فناوري اطلاعات

تعداد صفحات : 15

چکیده مقاله:

مدیریت بحران و اختصاص منابع در دسترس به حوادث غیر مترقبه یکی از مهمترین مسائلی است که جامعه شهروندی با آن رو به رو می باشد . برای مدیریت بهینه این منابع نیاز به راهکاری است که بتوان به نحو موثری به بحران ها و حوادث پاسخ داد به صورتی که تمامی آنها به شرایط نسبتا پایدار برسند. با توجه به اینکه این بحران ها ممکن است همزمان اتفاق بیفتند از این رو باید یه صورت موازی منابع را به آنها تخصیص داد ، لذا، با یک بهینه سازی چندگانه سروکار داریم . در این مقاله ما با استفاده از نسخه بهبودیافته الگوریتم رقابت استعماری میکوشیم نقاط تعادل نش را که در حقیقت نشان دهنده شرایط برد برای تمامی بحران هاست ، بیابیم و از این طریق پاسخگوی بحران های مختلف باشیم .

اینک شما با جستجوی عبارت بهبود الگوريتم رقابت استعماري در پيدا کردن نقاط تعادل نش مسئله مديريت بحران وارد این سایت شده اید جهت مشاهده توضیحات بیشتر در این خصوص روی لینک ادامه مطلب کلیک فرمایید.
بهبود الگوريتم رقابت استعماري در پيدا کردن نقاط تعادل نش مسئله مديريت بحران