مقاله اثر بخشي آموزش مهارتهاي ارتباطي به شيوه برنامه ارتباطي زوجين بر کاهش دلزدگي زناشويي در زوجين

 مقاله اثر بخشي آموزش مهارتهاي ارتباطي به شيوه برنامه ارتباطي زوجين بر کاهش دلزدگي زناشويي در زوجين

… دانلود …

مقاله اثر بخشي آموزش مهارتهاي ارتباطي به شيوه برنامه ارتباطي زوجين بر کاهش دلزدگي زناشويي در زوجين دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله اثر بخشي آموزش مهارتهاي ارتباطي به شيوه برنامه ارتباطي زوجين بر کاهش دلزدگي زناشويي در زوجين کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله اثر بخشي آموزش مهارتهاي ارتباطي به شيوه برنامه ارتباطي زوجين بر کاهش دلزدگي زناشويي در زوجين،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله اثر بخشي آموزش مهارتهاي ارتباطي به شيوه برنامه ارتباطي زوجين بر کاهش دلزدگي زناشويي در زوجين :

مقاله اثر بخشي آموزش مهارتهاي ارتباطي به شيوه برنامه ارتباطي زوجين بر کاهش دلزدگي زناشويي در زوجين که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است، در زمستان 1388 در اندیشه و رفتار (روانشناسی كاربردی) از صفحه 25 تا 34 منتشر شده است.
نام: اثر بخشی آموزش مهارتهای ارتباطی به شیوه برنامه ارتباطی زوجین بر کاهش دلزدگی زناشویی در زوجین
این مقاله دارای 10 صفحه می‌باشد، که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله مهارتهای ارتباطی
مقاله برنامه ارتباط زوجین
مقاله دلزدگی زناشویی

نویسنده(ها):
جناب آقای / سرکار خانم: عطاری یوسفعلی
جناب آقای / سرکار خانم: حسین پور محمد
جناب آقای / سرکار خانم: راهنورد سیما

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
هدف پژوهش حاضر، اثربخشی آموزش مهارتهای ارتباطی به شیوه برنامه ارتباطی زوجین بر كاهش دلزدگی زناشویی زوجین مراجعه كننده به دادگاه خانواده شهر اهواز در سال 88-87 بوده است. نمونه این پژوهش 30 زوج از زوجین مراجعه کننده به مرکز مشاوره دادگاه خانواده شهر اهواز در سال 1388 بود که به صورت تصادفی در دو گروه آزمایش (15 زوج) و کنترل (15 زوج) جایگزین شدند. گروه آزمایش در طی 8 جلسه 90 دقیقه ای آموزش مهارت های ارتباطی به شیوه برنامه ارتباطی زوجین دریافت کردند و یك ماه بعد نیز جلسه پیگیری جهت بررسی تداوم اثر آموزش انجام شد. نتایج نشان داد كه كاربرد مهارتهای ارتباطی به شیوه برنامه ارتباط زوجین بر كاهش دلزدگی زناشویی اثربخش و این تاثیر در جلسه پیگیری نیز از ثبات لازم برخوردار بوده است.

اینک شما با جستجوی مقاله اثر بخشي آموزش مهارتهاي ارتباطي به شيوه برنامه ارتباطي زوجين بر کاهش دلزدگي زناشويي در زوجين وارد صفحه فروش فایل دانلودی مقاله اثر بخشي آموزش مهارتهاي ارتباطي به شيوه برنامه ارتباطي زوجين بر کاهش دلزدگي زناشويي در زوجين شده اید.

توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

مقاله اثر بخشي آموزش مهارتهاي ارتباطي به شيوه برنامه ارتباطي زوجين بر کاهش دلزدگي زناشويي در زوجين