مقاله بررسي اقليم و معماري عمارت هشت بهشت اصفهان

 مقاله بررسي اقليم و معماري عمارت هشت بهشت اصفهان

… دانلود …

مقاله بررسي اقليم و معماري عمارت هشت بهشت اصفهان دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله بررسي اقليم و معماري عمارت هشت بهشت اصفهان کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله بررسي اقليم و معماري عمارت هشت بهشت اصفهان،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله بررسي اقليم و معماري عمارت هشت بهشت اصفهان :

سال انتشار: 1394
محل انتشار: کنفرانس ملی مهندسی معماری، عمران و توسعه کالبدی
تعداد صفحات: 9
نویسنده(ها):
سادات هاشمی نسب – دانشجوی معماری
مرجان عباسی – دانشجوی معماری
فاضله منصوری – دانشجوی معماری
سمانه نوری – دانشجوی معماری

چکیده:
در اینکه اصفهان شهر هنر و معماری است شکی نیست و همه به این موضوع واقفند ولی شاید از دیدگاه یک طراح محیط یاطراح شهری مسئله کمی متفاوت تر باشد. هدف از این پژوهش،شناسایی شرایط اقلیمی و معماری همسان با عمارت هشتبهشت اصفهان میباشد که در آن جهت بررسی شرایط اقلیمی آن از عناصر دما،رطوبت ماهانه استفاده شده است.روش تحقیقتوصیفی، تحلیلی،آماری و میدانی می باشد. بر اساس این امار مورد نیاز شامل عناصر هواشناسی ایستگاه شهر اصفهان در یکدوره آماری 62 ساله (2011-1951) می باشد. داده های اقلیمی استفاده شده متوسط حداکثر و حداقل دما، متوسط نوسان ماهانه و سالانه دما، متوسط حداکثر و حداقل رطوبت نسبی ،مجموع بارندگی سالیانه می باشد.

از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد
اینک شما با جستجوی مقاله بررسي اقليم و معماري عمارت هشت بهشت اصفهان وارد صفحه فروش فایل دانلودی مقاله بررسي اقليم و معماري عمارت هشت بهشت اصفهان شده اید.
توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

مقاله بررسي اقليم و معماري عمارت هشت بهشت اصفهان