مقاله اثر تغيير اقليم بر پارامترهاي اقليمي با استفاده از مدل CGCM3T47 و روش ريزمقياس سازيChange facture

 مقاله اثر تغيير اقليم بر پارامترهاي اقليمي با استفاده از مدل CGCM3T47 و روش ريزمقياس سازيChange facture

… دانلود …

مقاله اثر تغيير اقليم بر پارامترهاي اقليمي با استفاده از مدل CGCM3T47 و روش ريزمقياس سازيChange facture دارای 11 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله اثر تغيير اقليم بر پارامترهاي اقليمي با استفاده از مدل CGCM3T47 و روش ريزمقياس سازيChange facture کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله اثر تغيير اقليم بر پارامترهاي اقليمي با استفاده از مدل CGCM3T47 و روش ريزمقياس سازيChange facture،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله اثر تغيير اقليم بر پارامترهاي اقليمي با استفاده از مدل CGCM3T47 و روش ريزمقياس سازيChange facture :

چکیده:
در این تحقیق اثر تغییر اقلیم بر دو پارامتر اقلیمی دمای ماکزیمم و مینیمم نیمه غربی کشور مورد بررسی قرار گرفته است. در این تحقیق از مدل CGCM3T47 ( Canadian Center for Climate Modelling and Analysis ( از مجموعه مدل های AOGCM تحت دو سناریوی A2 و B1 و روش شیه سازی Change facture در برآورد دو پارامتر اقلیمی دمای ماکزیمم و مینیمم استفاده شده است. نتایج نشان از افزایش دمای ماکزیمم و مینیمم در تمام ایستگاه ها در دوره 2040-2011 طبق دو سناریوی – A2 و B1 دارد. بیشترین میزان افزایش دمای ماکزیمم و مینیمم به ترتیب مربوط به ایستگاه خرم آباد به میزان 2/89 درجه سانتی گراد و ایستگاه های خرم آباد و الیگودرز به میزان 1/95 تحت سناریو A2 همچنین کمترین میزان افزایش دمای ماکزیمم مربوط به ایستگاه الیگودرز به میزان 1/98 سانتی گراد تحت سناریو B2 می باشد.

اینک شما با جستجوی مقاله اثر تغيير اقليم بر پارامترهاي اقليمي با استفاده از مدل CGCM3T47 و روش ريزمقياس سازيChange facture وارد صفحه فروش فایل دانلودی مقاله اثر تغيير اقليم بر پارامترهاي اقليمي با استفاده از مدل CGCM3T47 و روش ريزمقياس سازيChange facture شده اید.

توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

مقاله اثر تغيير اقليم بر پارامترهاي اقليمي با استفاده از مدل CGCM3T47 و روش ريزمقياس سازيChange facture