مقاله شبيه سازي سه بعدي جريان دوفازي در رديف آخر توربين بخار

 مقاله شبيه سازي سه بعدي جريان دوفازي در رديف آخر توربين بخار

… دانلود …

مقاله شبيه سازي سه بعدي جريان دوفازي در رديف آخر توربين بخار دارای 7 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله شبيه سازي سه بعدي جريان دوفازي در رديف آخر توربين بخار کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله شبيه سازي سه بعدي جريان دوفازي در رديف آخر توربين بخار،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله شبيه سازي سه بعدي جريان دوفازي در رديف آخر توربين بخار :

چکیده:
در این پژوهش جریان دوفازی بخار- قطره در ردیف آخر توربین بخار بررسی شده است. پس از انبساط جریان بخار در ردیف آخر توربین بخار زمینه تشکیل قطره های ریزآب براساس فرایند جوانه زنی همگن فراهم می شود. ردیف آخر توربین بخار مورد بررسی شامل 46 پره ی ثابت و 96 پره ی متحرک است. فرایند جوانه زنی همگن و معادلات حاکم بر جریان دوفاز بخار- قطره بر مدل یک پره ی دوبعدی آزمایشگاهی اعمال شده و نتایج حاصل از شبیه سازی با نتایج آزمایشگاهی از سازگاری مناسب برخوردار است. پس از اطمینان از صحت روش حل عددی، شبیه سازی جریان دوفازی در ردیف آخر توربین شامل پره های ثابت و متحرک با درنظرگرفتن یک شبکه ی لغزشی در فصل مشترک پره های ثابت و متحرک انجام شده است. نتایج شبیه سازی جریان در ردیف آخر توربین بخار با نتایج تجربی نیروگاه رامین اهواز مقایسه شده و همخوانی مناسب به دست آمده است. نتایج حاصل به صورت توزیع فشار کل و استاتیک، آنتالپی کل و استاتیک، توزیع سرعت، کسر جرمی رطوبت و بازده ارائه شده و مشاهده می شود که نرخ تشکیل رطوبت در نزدیکی لبه های فرار پره ثابت و متحرک در سمت مکش بیشترین مقدار را داراست.

اینک شما با جستجوی عبارت مقاله شبيه سازي سه بعدي جريان دوفازي در رديف آخر توربين بخار وارد این سایت شده اید جهت مشاهده توضیحات بیشتر در این خصوص روی لینک ادامه مطلب کلیک فرمایید.
مقاله شبيه سازي سه بعدي جريان دوفازي در رديف آخر توربين بخار