مقاله اصلاح روش بهينه سازي چندعامله به منظور طراحي کنترل کننده بهبوديافته بار فرکانس

 مقاله اصلاح روش بهينه سازي چندعامله به منظور طراحي کنترل کننده بهبوديافته بار فرکانس

… دانلود …

مقاله اصلاح روش بهينه سازي چندعامله به منظور طراحي کنترل کننده بهبوديافته بار فرکانس دارای 7 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله اصلاح روش بهينه سازي چندعامله به منظور طراحي کنترل کننده بهبوديافته بار فرکانس کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله اصلاح روش بهينه سازي چندعامله به منظور طراحي کنترل کننده بهبوديافته بار فرکانس،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله اصلاح روش بهينه سازي چندعامله به منظور طراحي کنترل کننده بهبوديافته بار فرکانس :

چکیده:
در این مقاله مساله طراحی کنترل کننده بهبودیافته بار فرکانس برای سیستم قدرت دو ناحیه ای بررسی شده است. با تعریف توابع هزینه مناسب جهت ارایه شاخص عملکرد هر یک از نواحی و در نظر گرفتن هر یک از آنها به عنوان یک عامل، مساله مورد نظر به مساله بهینه سازی چندعامله تبدیل میشود. حل این مساله منجر به یافتن نقطه تعادل نش خواهد شد که لزوما پاسخ بهینه فراگیر نیست. بنابراین، با استفاده از معیار Pareto تعریف عاملها به گونه ای اصلاح میشوند که کنترل کننده بدست آمده دارای عملکرد بهینه باشد. به منظور حل مساله بهینه سازی چندعامله مذکور ، الگوریتم رقابتی امپریالیستی با در نظر گرفتن تغییراتی بکار گرفته میشود. از مزایای روش پیشنهادی این مقاله در مقایسه با سایر روشهای موجود میتوان به دو مورد عمده اشاره نمود: 1- کنترل کننده های طراحی شده با استفاده از این روش به دلیل اصلاح تعریف عاملها نسبت به سایر روشهای چندعامله موجود دارای عملکرد بهتری هستند، 2- این روش به دلیل استفاده از ساختار چندعامله در مقایسه با روشهایی که کنترل کننده های همه ناحیه ها بطور همزمان طراحی میشوند دارای حجم محاسباتی و پیچیدگی به مراتب کمتری است که این مقوله برای سیستم قدرت چند ناحیه ای بسیار حایز اهمیت میباشد. در پایان، نتایج شبیه سازی کارآیی روش پیشنهادی را در مقایسه با روشهای موجود نشان میدهد.

اینک شما با جستجوی مقاله اصلاح روش بهينه سازي چندعامله به منظور طراحي کنترل کننده بهبوديافته بار فرکانس وارد صفحه فروش فایل دانلودی مقاله اصلاح روش بهينه سازي چندعامله به منظور طراحي کنترل کننده بهبوديافته بار فرکانس شده اید.

توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

مقاله اصلاح روش بهينه سازي چندعامله به منظور طراحي کنترل کننده بهبوديافته بار فرکانس