مقاله بررسي را بطه اقليم و تعداد گردشگران در مجموعه تاريخي تخت جمشيد در سال 1391 با استفاده از شاخصTHI

 مقاله بررسي را بطه اقليم و تعداد گردشگران در مجموعه تاريخي تخت جمشيد در سال 1391 با استفاده از شاخصTHI

… دانلود …

مقاله بررسي را بطه اقليم و تعداد گردشگران در مجموعه تاريخي تخت جمشيد در سال 1391 با استفاده از شاخصTHI دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله بررسي را بطه اقليم و تعداد گردشگران در مجموعه تاريخي تخت جمشيد در سال 1391 با استفاده از شاخصTHI کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله بررسي را بطه اقليم و تعداد گردشگران در مجموعه تاريخي تخت جمشيد در سال 1391 با استفاده از شاخصTHI،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله بررسي را بطه اقليم و تعداد گردشگران در مجموعه تاريخي تخت جمشيد در سال 1391 با استفاده از شاخصTHI :

سال انتشار: 1393
محل انتشار: همایش ملی گردشگری، سرمایه های ملی و چشم انداز آینده
تعداد صفحات: 9
نویسنده(ها):
امیر گندمکار – استادیار دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد
طیبه عالم رهنما – دانشجوی کارشناسی ارشد برنامه ریزی توریسم

چکیده:
اقلیم عامل مهمی در توسعه بخش گردشگری می باشد، یک اقلیم مناسب می تواند پاسخ های مثبت گردشگران را در پی داشته باشد و گردشگران نیز برنامه سفر خود را با توجه به شرایط اقلیمی و جوی مقصد مورد نظر طرح ریزی می کنند. آثار بین المللی مهمترین عامل در جذب گردشگران خارجی میباشد و مجموعه تاریخی تخت جمشید از مهمترین آثار جهانی ایران میباشد بدیهی است وجود آسایش اقلیمی تاثیر بسیاری در میزانرضایت گردشگران دارد. این تحقیق به منظور بررسی ارتباط بین شرایط آب و هوایی با روند گردشگری در مجموعه تاریخی تخت جمشید در سال 1391 انجام شده است برای انجام این تحقیق از داده های هواشناسی ایستگاه سینوپتیک، تخت جمشید و تعداد گردشگران این مجموعه تاریخی بصورت ماهانه استفاده شده است. در این مقاله با بررسی عوامل اقلیمی دوگانه مزاحم مانند رطوبت نسبی و حداکثر دمای مطلق و سرعت باد و حداکثر دمای مطلق و در نهایت از شاخص دما رطوبت تامTHI استفاده شد. نتایج این پژوهش نشان میدهد که تنها در ماه فروردین اقلیم با تعداد هم سو است و در سایر ماهها این همسویی مشاهده نمیشود و میتوان گفت که اقلیم از پارامترهای اصلی در انتخاب مجموعه تاریخی تخت جمشید به عنوان مقصد سفر در سال 1391 نبوده است.

از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد
اینک شما با جستجوی مقاله بررسي را بطه اقليم و تعداد گردشگران در مجموعه تاريخي تخت جمشيد در سال 1391 با استفاده از شاخصTHI وارد صفحه فروش فایل دانلودی مقاله بررسي را بطه اقليم و تعداد گردشگران در مجموعه تاريخي تخت جمشيد در سال 1391 با استفاده از شاخصTHI شده اید.
توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

مقاله بررسي را بطه اقليم و تعداد گردشگران در مجموعه تاريخي تخت جمشيد در سال 1391 با استفاده از شاخصTHI