مقاله بررسي مقايسه اي اثرات ضد ميکروبي و سميت سلولي گياه Prosopis farcta از دو منطقه زابل و کاشان

 مقاله بررسي مقايسه اي اثرات ضد ميکروبي و سميت سلولي گياه Prosopis farcta از دو منطقه زابل و کاشان

… دانلود …

مقاله بررسي مقايسه اي اثرات ضد ميکروبي و سميت سلولي گياه Prosopis farcta از دو منطقه زابل و کاشان دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله بررسي مقايسه اي اثرات ضد ميکروبي و سميت سلولي گياه Prosopis farcta از دو منطقه زابل و کاشان کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله بررسي مقايسه اي اثرات ضد ميکروبي و سميت سلولي گياه Prosopis farcta از دو منطقه زابل و کاشان،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله بررسي مقايسه اي اثرات ضد ميکروبي و سميت سلولي گياه Prosopis farcta از دو منطقه زابل و کاشان :

چکیده:
هدف از این پژوهش بررسی خواص ضد میکروبی و سمیت سلولی عصاره ی اندام های مختلف گیاه کهورک می باد. عصاره ی اندام های مختلف این گیاه به دو روش سوکسله (یا حلال متانول) و رفلاکس (یا حلال آب) استخراج شد و ارزیابی خاصیت ضد میکروبی به دو روش دیسک دیفیوژن و تعیین حداقل غلظت مهارکنندگی صورت گرفت که با مشاهده نتایج بدست آمده برای فعالیت ضد میکروبی مشاهده می کنیم. اکثر عصاره ها تنها در مقابل باکتری Staphylococcus aureus فعالیت ضد میکروبی د اشتند و تنها عصاره متانولی برگ و غلاف میوه رسیده حداقل غلظت مهار کنندگی رشد 500 میکروگرم بر میلی لیتر ن شان داده اند و مابقی عصاره ها دارای حداقل غلظت مهارکنندگی بالای 1000 میکروگرم بر میلی لیتر می باشند. که با مقایسه این نتایج با نتایج استاندارد مثبت در می یابیم که این گیاه دارای خاصیت ضد میکروبی ضعیفی می باشد. همچنین آزمون سمیت سلولی به روش کشندگی میگوی آب شور ا نجام شد که عصاره های این گیاه در هر دو منطقه زابل و کاشان نسبت به این آزمون غیرفعال بودند.

از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد
اینک شما با جستجوی مقاله بررسي مقايسه اي اثرات ضد ميکروبي و سميت سلولي گياه Prosopis farcta از دو منطقه زابل و کاشان وارد صفحه فروش فایل دانلودی مقاله بررسي مقايسه اي اثرات ضد ميکروبي و سميت سلولي گياه Prosopis farcta از دو منطقه زابل و کاشان شده اید.
توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

مقاله بررسي مقايسه اي اثرات ضد ميکروبي و سميت سلولي گياه Prosopis farcta از دو منطقه زابل و کاشان