مقاله فرصت هاي پياده سازي آموزش الکترونيک با بکارگيري فناوري اينترنتي از اشياء

 مقاله فرصت هاي پياده سازي آموزش الکترونيک با بکارگيري فناوري اينترنتي از اشياء

… دانلود …

مقاله فرصت هاي پياده سازي آموزش الکترونيک با بکارگيري فناوري اينترنتي از اشياء دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله فرصت هاي پياده سازي آموزش الکترونيک با بکارگيري فناوري اينترنتي از اشياء کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله فرصت هاي پياده سازي آموزش الکترونيک با بکارگيري فناوري اينترنتي از اشياء،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله فرصت هاي پياده سازي آموزش الکترونيک با بکارگيري فناوري اينترنتي از اشياء :

چکیده:
اینترنتی ازاشیا یک پارادایم جدید است و انقلابی در محاسبات بوجود آورده است. منظور این است که تمام اشیاء اطراف ما متصل به شبکه هستند ، مشروط بر اینکه در هر زمان، هر جا دسترسی به اطلاعات داشته باشیم . این مفهوم در این زمینه به لطف پیشرفت در فناوری نانو که اجازه به ایجاد توانایی وسایل دراتصال به اینترنت کارآمد می دهد ، بدست آمده است. امروزه تعداد زیادی از دستگاه ها متصل به وب هستند . در این مقاله ما در زمینه یادگیری ، که در آن اینترنتی از اشیا می تواند مورد استفاده برای ایجاد فضاهای یادگیری کارآمدتر قرار گیرد ، تمرکز می کنیم . به این منظور، یک سیستم که اجازه می دهد تعامل دانش آموزان با اشیاء فیزیکی مجازی اطرافشون که مرتبط با موضوع یادگیری هستند را بررسی می کنیم . انجام اعتبار سنجی تجربی بررسی ما ، حاصل شواهدی است که این مدل نتایج یادگیری دانش جویان را بهبود می بخشد و دانش جویانی که دسترسی به اینترنتی از اشیا داشتند نتایج بهتری بدست آوردند.

به پیشرفته ترین فروشگاه فایل خوش آمدید.جهت مشاهده توضیحات کامل فایل مقاله فرصت هاي پياده سازي آموزش الکترونيک با بکارگيري فناوري اينترنتي از اشياء روی لینک ادامه مطلب کلیک کنید.

مقاله فرصت هاي پياده سازي آموزش الکترونيک با بکارگيري فناوري اينترنتي از اشياء