مقاله هسته سازي رسوب کربنات کلسيم در آب همراه گاز در حضور متانول

 مقاله هسته سازي رسوب کربنات کلسيم در آب همراه گاز در حضور متانول

… دانلود …

مقاله هسته سازي رسوب کربنات کلسيم در آب همراه گاز در حضور متانول دارای 4 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله هسته سازي رسوب کربنات کلسيم در آب همراه گاز در حضور متانول کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله هسته سازي رسوب کربنات کلسيم در آب همراه گاز در حضور متانول،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله هسته سازي رسوب کربنات کلسيم در آب همراه گاز در حضور متانول :

چکیده:
اثر متانول بر ترسیب کربنات کلسیم از آب همراه گاز در شرایط مختلف، در این تحقیق به صورت آزمایشگاهی مورد بررسی قرار میگیرد. تشکیل رسوب در خطوط لوله مشکلاتی را به همراه دارد، که مهمترین آن کاهش قطر لوله برای جریان گاز و در نتیجه افزایش افت فشار میباشد. میزان متانول بر روی شکل گونه های رسوب نیز تاثیر می گذارد و در غلظت های بالای متانول رسوب کلیست به تدریج به شکل واتریت در می آید. اندازه ی ذرات و همچنین میزان رسوب تولیدی، با افزایش غلظت متانول، افزایش می یابد. میزان رسوب تولیدی از 5/33 گرم در کیلو گرم محلول صفر درصد وزنی متانول له 5/920 گرم در کیلو گرم محلول در 60 درصد وزنی متانول می رسد. از نتایج این تحقیق در پیش بینی رسوب گذاری کربنات کلسیم از آب همراه گاز در صنایع نفتی می توان استفاده کرد.

اینک شما با جستجوی مقاله هسته سازي رسوب کربنات کلسيم در آب همراه گاز در حضور متانول وارد صفحه فروش فایل دانلودی مقاله هسته سازي رسوب کربنات کلسيم در آب همراه گاز در حضور متانول شده اید.

توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

مقاله هسته سازي رسوب کربنات کلسيم در آب همراه گاز در حضور متانول