مقاله مقايسه ميزان مايکوتوکسين در سيلوي فلزي و انبار ساده در کارخانجات آرد

 مقاله مقايسه ميزان مايکوتوکسين در سيلوي فلزي و انبار ساده در کارخانجات آرد

… دانلود …

مقاله مقايسه ميزان مايکوتوکسين در سيلوي فلزي و انبار ساده در کارخانجات آرد دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله مقايسه ميزان مايکوتوکسين در سيلوي فلزي و انبار ساده در کارخانجات آرد کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله مقايسه ميزان مايکوتوکسين در سيلوي فلزي و انبار ساده در کارخانجات آرد،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله مقايسه ميزان مايکوتوکسين در سيلوي فلزي و انبار ساده در کارخانجات آرد :

چکیده:
در این بررسی به مطالعه مقدار مایکوتوکسین ها در آرد تولید شده ازگندم نگهداری شده در انبار ساده و سیلوی فلزی پرداخته شده است ، بدین منظور 28 نمونه آرد طی سالهای 1388 تا 1390 از گندم نگهداری شده در انبار ساده وسیلوی فلزی بطور تصادفی جمع آوری و به آزمایشگاه همکار استاندارد (مرجعان خاتم ) ارسال شد . مقدار آفلاتوکسینG2 ،G1 ،B2 ، B1اکراتوکسین Aداکسی نیوالنولDON)زئارالینون اندازه گیری شدند. نتایج آزمونهااز آرد تولید شده ازگندم نگهداری شده در انبار ساده نشان داد که در 100 در صد نمونه ها آفلاتوکسین،G1 ،B2 G2زئارالینون، در 95 درصد نمونه ها آفلاتوکسینB1داکسی نیوالنول و اکراتوکسینA شناسایی نشد . در آرد تولید شده از گندم نگهداری شده درسیلوی فلزی ، 100 در صد نمونه ها زئارالینون، اکراتوکسینA 95 درصد نمونه ها داکسی نیوالنول و 90 در صد نمونه ها آفلاتوکسینG2 ،G1 ، B2 ،B1شناسایی نشد. در نمونه های باقیمانده، مقدار مایکوتوکسین پایینتر از حد تشخیص بودند وکلیه نمونه ها با استاندارد ملی ایران( 5925 ) مطابقت داشتند.

اینک شما با جستجوی عبارت مقاله مقايسه ميزان مايکوتوکسين در سيلوي فلزي و انبار ساده در کارخانجات آرد وارد این سایت شده اید جهت مشاهده توضیحات بیشتر در این خصوص روی لینک ادامه مطلب کلیک فرمایید.
مقاله مقايسه ميزان مايکوتوکسين در سيلوي فلزي و انبار ساده در کارخانجات آرد