مقاله کاهش مصرف انرژي در مراکز داده ابري با مديريت مؤثر منابع انرژي

 مقاله کاهش مصرف انرژي در مراکز داده ابري با مديريت مؤثر منابع انرژي

… دانلود …

مقاله کاهش مصرف انرژي در مراکز داده ابري با مديريت مؤثر منابع انرژي دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله کاهش مصرف انرژي در مراکز داده ابري با مديريت مؤثر منابع انرژي کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله کاهش مصرف انرژي در مراکز داده ابري با مديريت مؤثر منابع انرژي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله کاهش مصرف انرژي در مراکز داده ابري با مديريت مؤثر منابع انرژي :


محل انتشار: ششمین همایش فرامنطقه ای پیشرفتهای نوین در علوم مهندسی
تعداد صفحات:9
نویسنده(ها):
علیرضا صحراگرد – دانشجو کارشناسی ارشد کامپیوتر،پیام نور – تهران
محمدرضا حیدری نژاد – دانشگاه پیام نور- قزوین

چکیده:
امروزه فناوری های نوین باعث افزایش تقاضا ی کسب و کار در محیط وب شده است. در قبال هزینه هایی که کاربران در سیستم کسب و کار وب پرداخت می کنند، میزبانان مراکز داده ، خدماتی را انجام می دهند.افزایش تقاضا منجر به افزایش خدمات و در نتیجه ایجاد مراکز داده محاسباتی با مقیاس بزرگ شده که علاوه بر هزینه های عملیاتی بالا ، مقادیر عظیمی از توان الکتریکی را مصرف می کند.از طرفی سیستم های خنک کننده ناکافی و ناکارآمد،نه تنها باعث گرم شدن بیش از حد منابع و کاهش عمر کاری دستگاه ها می شود،بلکه باعث تولید کربن شده که در اثر گلخانه ای و وضعیت آب و هوا نقش مهمی دارد . از این رو باید باید به دنبال تخصیص الگوریتم هایی برای مدیریت انرژی کارآمد باشیم. در این مقاله یک روش موثر مدیریت منابع انرژی در مراکز داده ابری مجازی شده ارائه شده که علاوه بر کاهش مصرف انرژی و هزینه های عملیاتی ،باعث افزایش کیفیت خدمات نیز شده . این کار در مراکز داده و با به کارگیری فناوری های یکپارچه سازی ماشینهای مجازی (VM) مطابق بابهره برداری فعلی ازمنابع،توپولوژی های شبکه مجازی برقرارشده بین ماشینهای مجازی و حالت گرمایی نودهای محاسباتی حاصل می شود.

اینک شما با جستجوی عبارت مقاله کاهش مصرف انرژي در مراکز داده ابري با مديريت مؤثر منابع انرژي وارد این سایت شده اید جهت مشاهده توضیحات بیشتر در این خصوص روی لینک ادامه مطلب کلیک فرمایید.
مقاله کاهش مصرف انرژي در مراکز داده ابري با مديريت مؤثر منابع انرژي