مقاله تحليل پاسخ لرزه اي خطي معادل دو بعدي آبرفت شهر کرمانشاه

 مقاله تحليل پاسخ لرزه اي خطي معادل دو بعدي آبرفت شهر کرمانشاه

… دانلود …

مقاله تحليل پاسخ لرزه اي خطي معادل دو بعدي آبرفت شهر کرمانشاه دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله تحليل پاسخ لرزه اي خطي معادل دو بعدي آبرفت شهر کرمانشاه کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله تحليل پاسخ لرزه اي خطي معادل دو بعدي آبرفت شهر کرمانشاه،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله تحليل پاسخ لرزه اي خطي معادل دو بعدي آبرفت شهر کرمانشاه :

سال انتشار: 1392
محل انتشار: اولین کنفرانس ملی مهندسی ژئوتکنیک
تعداد صفحات: 9
نویسنده(ها):
آزاد هخامنشنیا – دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی زلزله،دانشگاه رازی
ایمان عشایری – استادیار مهندسی زلزله،دانشگاه رازی
مهنوش بیگلری – استادیار مهندسی زلزله،دانشگاه رازی

چکیده:
بررسی زلزله های مخربی که در دهه های اخیر رخ دادهاند به روشنی مشخص کر دهاست که شرای طزمین شناسی و اثرات ساختگاهی ، نقش مهمیدرتقویت جنبش نیرومند زمین دارد. بر همین اساس تهیه نقشه های ریز پهنه بندی از اولین اقداماتی است که در جهت کاهش خطرپذیری لرزهایانجام میشود ، اما امروزه بهرغم آشکار شدن اثرات ساختگاهی چند بعدی در تهیه این نقشه ها ،هنوز اثرات ساختگاهی یک بعدی مبنای پارامترهایحرکت لرزهای زمین قرار میگیرد .در این مقاله با توجه به تنوع ساختگاه و توپوگرافی سطحی در شهر کرمانشاه به بررسی دو بعدی اثرات ساختگاهی پرداخته شده است. بدین منظور با استفاده از نرمافزار Quake/W از بسته نرم افزاری GeoStudio و اطلاعات موجود از مطالعات قبلی انجام شده در شهر کرمانشاه،مدل دوبعدی از ساختار زیرسطحی تا سنگ بستر لرزه ای ساخته شده،سپس با مدلسازی انتشار امواج در این محیط دوبعدی و انجام تحلیلها در حالت خطی معادل ،پاسخ سایت در نقاط مختلف بدست آمده و در نهایت نتایج حاصله برای مدل دو بعدی، با مدل یکبعدی مقایسه شده است.

به پیشرفته ترین فروشگاه فایل خوش آمدید.جهت مشاهده توضیحات کامل فایل مقاله تحليل پاسخ لرزه اي خطي معادل دو بعدي آبرفت شهر کرمانشاه روی لینک ادامه مطلب کلیک کنید.

مقاله تحليل پاسخ لرزه اي خطي معادل دو بعدي آبرفت شهر کرمانشاه