مقاله بررسي تاثيير نقش اصول تربيتي حضرت محمد (ص) بر رفتارهاي اخلاقي کارکنان در سازمان هاي دولتي

 مقاله بررسي تاثيير نقش اصول تربيتي حضرت محمد (ص) بر رفتارهاي اخلاقي کارکنان در سازمان هاي دولتي

… دانلود …

مقاله بررسي تاثيير نقش اصول تربيتي حضرت محمد (ص) بر رفتارهاي اخلاقي کارکنان در سازمان هاي دولتي دارای 2 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله بررسي تاثيير نقش اصول تربيتي حضرت محمد (ص) بر رفتارهاي اخلاقي کارکنان در سازمان هاي دولتي کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله بررسي تاثيير نقش اصول تربيتي حضرت محمد (ص) بر رفتارهاي اخلاقي کارکنان در سازمان هاي دولتي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله بررسي تاثيير نقش اصول تربيتي حضرت محمد (ص) بر رفتارهاي اخلاقي کارکنان در سازمان هاي دولتي :


محل انتشار: اولین همایش سبک زندگی پیامبر (صلی الله علیه و آله)
تعداد صفحات:2
نویسنده(ها):
ایمان صباغ ملاحسینی – عضو گروه مدیریت؛ دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان

چکیده:
هدف از پژوهش حاضر بررسی رابطه بین اصول تربیتی حضرت محمد (ص) با رفتارهای اخلاقی کارکنان در سازمان های دولتی شهرستان کرمان می باشد. جامعه آماری این تحقیق سازمان دولتی شهرستان کرمان می باشد که به علت محدودیت زمانی 4 سازمان به صورت تصادفی انتخاب شده است که تعداد کارکنان این چهار سازمان 53 نفر می باشد جهت جمع آوری داده ها از دو پرسشنامه استفاده شده است. فرضیات تحقیق فرضیه اصلی تحقیق: بین اصول تربیتی حضرت محمد (ص) و رفتارهای اخلاقی کارکنان (در سازمان های دولتی شهرستان کرمان) رابطه وجود دارد. 2- بین استفاده از فرصت ها و رفتارهای اخلاقی کارکنان (در سازمان های دولتی شهرستان کرمان) رابطه وجود دارد. 3- بین اخلاق نیکو و رفتارهای اخلاقی کارکنان (در سای دولتی شهرستان کرمان) رابطه وجود دارد. با توجه به نتایج تحقیق و بر اساس تمامی فرضیات بین اصول تربیتی حضرت محمد (ص) با رفتارهای اخلاقی کارکنان (در سازمان های دولتی شهرستان کرمان() رابطه نجود دارد. هدف تحقیق حاضرُ بررسی رابطه بین اصول تربیتی حضرت محمد (ص) با رفتارهای اخلاقی کارکنان است اخلاق موضوعی کهن است که هرگز در قاموس زندگی فردی و اجتماعی انسان فراموش نخواهد شد ولی همین موضوع قدیمی اما همیشه تازه که روان آدمی و خرد اجتماعی با آن همیشه درگیری است میزان مطرح شدگی آن در مقاطعی از عمر یک فرد جامعه نمود متفاوتی پیدا می کند اخلاق مورد علاقه هر انسانی است هر کسی با مشکلات اخلاقی مواجه می گردُ با مسایلی که با تامل کم یا زیادتر در مورد آن باید به تصمیمی دست یافت. یکی از ارکان تاثیرگذار بر فتارهای اخلاقی کارکنان اصول تربیتی حضرت محمد (ص) است.

اینک شما با جستجوی عبارت مقاله بررسي تاثيير نقش اصول تربيتي حضرت محمد (ص) بر رفتارهاي اخلاقي کارکنان در سازمان هاي دولتي وارد این سایت شده اید جهت مشاهده توضیحات بیشتر در این خصوص روی لینک ادامه مطلب کلیک فرمایید.
مقاله بررسي تاثيير نقش اصول تربيتي حضرت محمد (ص) بر رفتارهاي اخلاقي کارکنان در سازمان هاي دولتي