مقاله ارائه يک رويکرد تصميم گير فازي براي انتخاب يک تامين کننده مناسب

 مقاله ارائه يک رويکرد تصميم گير فازي براي انتخاب يک تامين کننده مناسب

… دانلود …

مقاله ارائه يک رويکرد تصميم گير فازي براي انتخاب يک تامين کننده مناسب دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله ارائه يک رويکرد تصميم گير فازي براي انتخاب يک تامين کننده مناسب کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله ارائه يک رويکرد تصميم گير فازي براي انتخاب يک تامين کننده مناسب،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله ارائه يک رويکرد تصميم گير فازي براي انتخاب يک تامين کننده مناسب :


محل انتشار: کنفرانس بین المللی مدیریت، چالشها و راهکارها
تعداد صفحات:9
نویسنده(ها):
حجت حمیدی – استادیار، دانشکده مهندسی صنایع، دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی تهران

چکیده:
هدف این مقاله، حل مشکل انتخاب تامین کنندگان در مدیریت زنجیره تامین، با استفاده از یک رویکرد تصمیمگیر فازی می باشد. زنجیره تامین، موجودیها و تسهیلاتتولیدی را شامل میشود. فرض بر این است که زنجیره تامین در محیطی نامطمئن عمل میکند. عدم اطمینان با تقاضای مشتریان، زنجیره تحویل و زنجیره بازار در ارتباط می باشد. به طور کلی، فاکتورهای کمی و کیفی بسیاری مثل کیفیت، قیمت و انعطاف پذیری و کارایی تحویل باید برای تشخیص تامین کننده مناسب در نظر گرفته می شوند. در این مقاله، ارزشهای زبانی برای ارزیابی درجه بندی و وزن این فاکتورها استفاده شده است. این درجه بندی زبانی بصورت اعداد فازی ذوزنقه ای نمایش داده می شوند. شبیه سازی متفاوتی انجام شده تا اثرات تامین داخلی نامطمئن بر روی سطح سرویس زنجیره تامین بصورت جزبه جز ارزیابی شود.

اینک شما با جستجوی عبارت مقاله ارائه يک رويکرد تصميم گير فازي براي انتخاب يک تامين کننده مناسب وارد این سایت شده اید جهت مشاهده توضیحات بیشتر در این خصوص روی لینک ادامه مطلب کلیک فرمایید.
مقاله ارائه يک رويکرد تصميم گير فازي براي انتخاب يک تامين کننده مناسب