مقاله راهکار مديريت دانش در مديريت منابع انساني جهت نوآوري سازماني

 مقاله راهکار مديريت دانش در مديريت منابع انساني جهت نوآوري سازماني

… دانلود …

مقاله راهکار مديريت دانش در مديريت منابع انساني جهت نوآوري سازماني دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله راهکار مديريت دانش در مديريت منابع انساني جهت نوآوري سازماني کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله راهکار مديريت دانش در مديريت منابع انساني جهت نوآوري سازماني،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله راهکار مديريت دانش در مديريت منابع انساني جهت نوآوري سازماني :

ارشد دانشگاه علامه طباطبایی و مدرس دانشگاه باهنرکرمان

چکیده:
این پژوهش به بررسی ارتباط بین وظایف مدیریت منابع انسانی و نوآوری سازمانی با توجه به راهکار مدیریت دانش می پردازد. برای این منظور از 3 پرسشنامه استفاده گردید. نمونه آماری تحقیق یکی از بانک های شهر شیراز می باشد که تعداد 164 پرسشنامه دربین کارکنان بانک پخش، و بعد از برگشت با نرم افزارهای SPSS و 18 Smart PLS مورد ارزیابی قرار گرفتند. نتایج تحقیق نشان داد که بین وظایف مدیریت منابع انسانی و مدیریت دانش، و مدیریت دانش و نوآوری سازمانی ارتباط مثبت وجود دارد و با توجه به نقش مدیریت دانش، وظایف مدیریت منابع انسانی بر ابعاد نوآوری سازمانی تاثیر دارد.

به پیشرفته ترین فروشگاه فایل خوش آمدید.جهت مشاهده توضیحات کامل فایل مقاله راهکار مديريت دانش در مديريت منابع انساني جهت نوآوري سازماني روی لینک ادامه مطلب کلیک کنید.

مقاله راهکار مديريت دانش در مديريت منابع انساني جهت نوآوري سازماني