مقاله مروري بر الگوريتم هاي مسيريابي NARCO ، FON ،CBHR در شبکه هاي روي تراشه

 مقاله مروري بر الگوريتم هاي مسيريابي NARCO ، FON ،CBHR در شبکه هاي روي تراشه

… دانلود …

مقاله مروري بر الگوريتم هاي مسيريابي NARCO ، FON ،CBHR در شبکه هاي روي تراشه دارای 6 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله مروري بر الگوريتم هاي مسيريابي NARCO ، FON ،CBHR در شبکه هاي روي تراشه کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله مروري بر الگوريتم هاي مسيريابي NARCO ، FON ،CBHR در شبکه هاي روي تراشه،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله مروري بر الگوريتم هاي مسيريابي NARCO ، FON ،CBHR در شبکه هاي روي تراشه :

چکیده:
با توجه به عدم کارایی گذرگاه های میان ارتباطی مورد استفاده در سیستم بر روی تراشه ها، برای تعداد زیاد پردازنده ها، موضوع شبکه بر روی تراشه یا NOC مطرح شد. تکنیک های مسیریابی قطعی و تطبیقی به طور گسترده ای در همه طرح های پیشنهادی معماری کنونی NOC ارتقا یافته اند. در این مقاله سه الگوریتم مسیریابی FON, CBHR و NARCO بررسی و ارزیابی شده اند. الگوریتم FON یک الگوریتم مسیریابی انکساری آگاهی گره مجاور بر خطا (Fault-ON-Neighbor) در noc ارائه می دهد که در آن تصمیم مسیریابی رد سوئیچ، براساس لینک حالت گره مجاور در دو گام، برای اجتناب از لینک های خطا، تغییر می کند. الگوریتم خوشه مبنی بر مسیریابی مرحله ای (CBHR) برای پشتیبانی از ارتباطات داخل و خارج، و به طور منطقی در خوشه هایی با اندازه هایی یکسان و متفاوت ایجاد شده است. الگوریتم پیشنهادی NARCO، یک الگوریتم مسیریابی قطعی DeadLock-Free برپایه تحمل پذیری خطا است، که از دو کانال مجازی مجاور استفاده می کند.

اینک شما با جستجوی مقاله مروري بر الگوريتم هاي مسيريابي NARCO ، FON ،CBHR در شبکه هاي روي تراشه وارد صفحه فروش فایل دانلودی مقاله مروري بر الگوريتم هاي مسيريابي NARCO ، FON ،CBHR در شبکه هاي روي تراشه شده اید.

توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

مقاله مروري بر الگوريتم هاي مسيريابي NARCO ، FON ،CBHR در شبکه هاي روي تراشه