مقاله ساخت سيستماتيک مدل مارکوف قابليت اطمينان معماري NMR با رزرو در سيستم هاي مطمئن

 مقاله ساخت سيستماتيک مدل مارکوف قابليت اطمينان معماري NMR با رزرو در سيستم هاي مطمئن

… دانلود …

مقاله ساخت سيستماتيک مدل مارکوف قابليت اطمينان معماري NMR با رزرو در سيستم هاي مطمئن دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله ساخت سيستماتيک مدل مارکوف قابليت اطمينان معماري NMR با رزرو در سيستم هاي مطمئن کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله ساخت سيستماتيک مدل مارکوف قابليت اطمينان معماري NMR با رزرو در سيستم هاي مطمئن،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله ساخت سيستماتيک مدل مارکوف قابليت اطمينان معماري NMR با رزرو در سيستم هاي مطمئن :


محل انتشار: شانزدهمین کنفرانس دانشجویی مهندسی برق ایران
تعداد صفحات:8
نویسنده(ها):
کوروش اصلان صفت – گروه کنترل و کامپیوتر، دانشکده فنی و مهندسی شهید عباسپور دانشگاه شهید بهشتی
غلامرضا لطیف شبگاهی – گروه کنترل و کامپیوتر، دانشکده فنی و مهندسی شهید عباسپور دانشگاه شهید بهشتی

چکیده:
سیستم های کنترل در برخی کاربردها نظیر کنترل هواپیماها، کنترل کشتیها، سیستم های کنترل تجهیزات پزشکی و سیستم های کنترل نیروگاههای اتمی بایستی بهصورت مطمئن طراحی شوند. بر این اساس در زمان طراحی ارزیابی قابلاطمینان، ایمنی و دیگر ویژگیهای اتکاپذیری آنها از اهمیت ویژهای برخوردار است. یکی از روشهای طراحی مطمئن برای افزایش قابلیت اطمینان سیستم بهکارگیری افزونگی هیبریدی است. مدلهای گوناگونی برای ارزیابی قابلیت اطمینان سیستمها وجود دارد که یکی از محبوبترین آنها مدل مارکوف است. عموماً ساخت چنین مدلی برای سیستم های پیچیده مشکل است. در این مقاله روشی سیستماتیک برای ساخت مدل مارکوف سیستم های NMR با رزرو ارائه میشود. روش ارائه شده این امکان را فراهم میسازد که طراحان سیستم های مطمئن بتوانند به سادگی مدل سیستم خود را در مقیاس های بزرگ بسازند.

پژوهشگر گرامی فایل کامل مقاله ساخت سيستماتيک مدل مارکوف قابليت اطمينان معماري NMR با رزرو در سيستم هاي مطمئن با تنظیمات کامل و دقیق آماده مطالعه و بررسی شما می باشد شما با دانلود فایل مقاله ساخت سيستماتيک مدل مارکوف قابليت اطمينان معماري NMR با رزرو در سيستم هاي مطمئن دیگر نیاز به ویرایش اساسی در داخل فایل را ندارید برای مشاهده بخشی از متن فایل بر روی دکمه “توضیحات بیشتر ” در پایین این متن کلیک کنید.