مقاله ضرورت آموزش هاي زيست محيطي در آموزش وپرورش

 مقاله ضرورت آموزش هاي زيست محيطي در آموزش وپرورش

… دانلود …

مقاله ضرورت آموزش هاي زيست محيطي در آموزش وپرورش دارای 14 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله ضرورت آموزش هاي زيست محيطي در آموزش وپرورش کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله ضرورت آموزش هاي زيست محيطي در آموزش وپرورش،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله ضرورت آموزش هاي زيست محيطي در آموزش وپرورش :


محل انتشار: اولین همایش سراسری محیط زیست، انرژی و پدافند زیستی
تعداد صفحات:14
نویسنده(ها):
احمد اندوز – کارشناس ارشد آموزش محیط زیست

چکیده:
دراین تحقیق میزان سواد زیست محیطی معلمان و حجم آموزه های دانش آموزان و وضع موجود آموزش زیست محیطی در کتب درسی مقاطع ابتدایی و راهنمایی و متوسطه و کتاب ها و اسناد جهانی درباره نقش و اهمیت آموزش محیط زیست گردآوری و بررسی می شود. سرفصل های دروس مورد توجه واقع شده و گسترش این مطالب در کشورهای مختلف و کشور ما مورد مقایسه قرار گرفته است و به سؤالات و فرضیه های طرح شده پاسخ داده می شود و راهکارهای عملی برای ترویج این دیدگاه ها و گسترش آموزش های زیست محیطی از طریق تغییرات بنیادی در نظام آموزشی و جذب و تربیت نیروهای کارآمد با سواد زیست محیطی در آموزش و پرورش و وضعیت مطلوب ارائه شده است. همچنین وضعیت محیط زیست و معضلات جهانی آن و وضعیت جهانی آموزش محیط زیست در مدارس و اهمیت و نقش آموزش وپرورش در پایداری محیط زیست ارائه شده است و به جایگاه قانون و دین در حفاظت از محیط زیست اشاره می شود.

به پیشرفته ترین فروشگاه فایل خوش آمدید.جهت مشاهده توضیحات کامل فایل مقاله ضرورت آموزش هاي زيست محيطي در آموزش وپرورش روی لینک ادامه مطلب کلیک کنید.

مقاله ضرورت آموزش هاي زيست محيطي در آموزش وپرورش