مقاله تاثير آموزش محيط زيست در مديران و کارگنان در کاهش آلودگي صوتي در پروژه هاي عمراني شهري (مترو)

 مقاله تاثير آموزش محيط زيست در مديران و کارگنان در کاهش آلودگي صوتي در پروژه هاي عمراني شهري (مترو)

… دانلود …

مقاله تاثير آموزش محيط زيست در مديران و کارگنان در کاهش آلودگي صوتي در پروژه هاي عمراني شهري (مترو) دارای 26 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله تاثير آموزش محيط زيست در مديران و کارگنان در کاهش آلودگي صوتي در پروژه هاي عمراني شهري (مترو) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله تاثير آموزش محيط زيست در مديران و کارگنان در کاهش آلودگي صوتي در پروژه هاي عمراني شهري (مترو)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله تاثير آموزش محيط زيست در مديران و کارگنان در کاهش آلودگي صوتي در پروژه هاي عمراني شهري (مترو) :


محل انتشار: اولین همایش سراسری محیط زیست، انرژی و پدافند زیستی
تعداد صفحات:26
نویسنده(ها):
وحید توکلیان – دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور- گروه علمی محیط زیست- تهران- ایران
مریم لاریجان – استادیار دانشگاه پیام نور- گروه علمی محیط زیست- تهران- ایران
طیبه محمودی – دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور- گروه علمی محیط زیست- تهران- ایران

چکیده:
آلودگی صوتی یکی از مشکلات اساسی جامعه ماست . با توجه به گسترش روزافزون شهرهای بزرگ این معضل در این شهرها روز به روز در در حال افزایش می باشد. همه شهرهای بزرگ به منظور پیشرفت و ساخت و ساز مجبور به فعالیت پروژه های مختلف عمرانی در دل شهرها و همجوار مکان های مسکونی، اداری، تجاری و ; می باشند. فعالیت این پروژه ها می تواند مشکلات بسیاری را برای شهروندان جامعه به وجود آورد. یکی از مهمترین این معضلات، آلودگی صوتی ناشی از فعالیت انواع و اقسام ماشین آلات عمرانی و پروسه های کاری در پروژه های عمرانی می باشد. این اصوات در تداخل با صدای ناشی از رفت و آمد خودروها و سایر فعالیت های روزانه در شهرها سبب تداخل و افزایش صداهای ناهنجار گردیده و سبب بروز مشکلات مختلفی برای شهروندان می گردد. در این مقاله به بررسی مشکلات آلودگی صوتی ناشی از فعالیت عمرانی ساخت یکی از خطوط مترو تهران و معضلات آنها برای منطقه و شهروندان و راهکارهای کنترل آن پرداخته شده است. لازم به ذکر است خارج از آلودگی صوتی ناشی از این پروژه ها، صدای ناشی از فعالیت های روزانه در شهرها و رفت و آمد خودروها نیز بسیار قابل توجه است.

اینک شما با جستجوی مقاله تاثير آموزش محيط زيست در مديران و کارگنان در کاهش آلودگي صوتي در پروژه هاي عمراني شهري (مترو) وارد صفحه فروش فایل دانلودی مقاله تاثير آموزش محيط زيست در مديران و کارگنان در کاهش آلودگي صوتي در پروژه هاي عمراني شهري (مترو) شده اید.

توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

مقاله تاثير آموزش محيط زيست در مديران و کارگنان در کاهش آلودگي صوتي در پروژه هاي عمراني شهري (مترو)