مقاله استفاده از سيستم هاي حمل و نقل دوچرخه به عنوان الترناتيو مناسب در بخشحمل و نقل درون شهري

 مقاله استفاده از سيستم هاي حمل و نقل دوچرخه به عنوان الترناتيو مناسب در بخشحمل و نقل درون شهري

… دانلود …

مقاله استفاده از سيستم هاي حمل و نقل دوچرخه به عنوان الترناتيو مناسب در بخشحمل و نقل درون شهري دارای 5 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله استفاده از سيستم هاي حمل و نقل دوچرخه به عنوان الترناتيو مناسب در بخشحمل و نقل درون شهري کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله استفاده از سيستم هاي حمل و نقل دوچرخه به عنوان الترناتيو مناسب در بخشحمل و نقل درون شهري،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله استفاده از سيستم هاي حمل و نقل دوچرخه به عنوان الترناتيو مناسب در بخشحمل و نقل درون شهري :

سال انتشار: 1392
محل انتشار: اولین همایش ملی زلزله شناسی و مهندسی زلزله
تعداد صفحات: 5
نویسنده(ها):
دکتر سید فرزین فائزی – استادیار، گروه علمی عمران، دانشگاه پیام نور،
سروه سراجی اقدم – کارشناس ارشد برنامه ریزی منطقه ای،قزوین،ایران

چکیده:
رشد روز افزون شهر نشینی، جمعیت شهری و به تبع آن رشد عبور و مرور و رفت و آمدهای ساکنان شهر با وسایل نقلیه موتوری در سطح برون و درون شهری، مشکلات بسیاری را در سیستم حمل و نقل ایجاد نموده است. بر این اساس برای کاهش معضلات ترافیک وآلودگی هوا برنامه ها و طرحهای متنوعی اجرا می گردد. یکی از برنامه هایی که با اجرای عملی و صحیح آن می توان تا حد قابل توجهی آرامش را به سیستم حمل و نقل و عبور و مرور شهری باز گرداند، توسعه حمل و نقل انسان گرا )پیاده روی و دوچرخه سواری( می باشد. جهت استفاده از حمل و نقل انسانی بایستی تمامی عوامل مؤثر در کاربرد آن مورد بررسی قرار گیرد. برخی از این عوامل بصورت کمی و برخی دیگر بصورت کیفی مطرح می شود. در این پژوهش چگونگی انتخاب معیارهای صحیح و مناسب در جهت طراحی مسیرهای انسان گرا )دوچرخه( و زیرساخت های آن با توجه به شرایط محلی و اقلیمی مورد توجه قرار گرفته و این نتیجه به دست امده که هر چقدر در این زمینه سرمایه گذاری شود نه تنها باعث کاهش ترافیک درون شهری می شود بلکه ارامش و امنیت خاطر را به ارمغان می اورد. شهر بناب از جمله شهرهایی است که حمل و نقل دوچرخه کاربرد زیادی دارد.

پژوهشگر گرامی فایل کامل مقاله استفاده از سيستم هاي حمل و نقل دوچرخه به عنوان الترناتيو مناسب در بخشحمل و نقل درون شهري با تنظیمات کامل و دقیق آماده مطالعه و بررسی شما می باشد شما با دانلود فایل مقاله استفاده از سيستم هاي حمل و نقل دوچرخه به عنوان الترناتيو مناسب در بخشحمل و نقل درون شهري دیگر نیاز به ویرایش اساسی در داخل فایل را ندارید برای مشاهده بخشی از متن فایل بر روی دکمه “توضیحات بیشتر ” در پایین این متن کلیک کنید.