مقاله مقايسه اشتياق تحصيلي و ابعاد آن در بين دا نش آموزان تيزهوش دختر و پسر مدارس شهر اردبيل

 مقاله مقايسه اشتياق تحصيلي و ابعاد آن در بين دا نش آموزان تيزهوش دختر و پسر مدارس شهر اردبيل

… دانلود …

مقاله مقايسه اشتياق تحصيلي و ابعاد آن در بين دا نش آموزان تيزهوش دختر و پسر مدارس شهر اردبيل دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله مقايسه اشتياق تحصيلي و ابعاد آن در بين دا نش آموزان تيزهوش دختر و پسر مدارس شهر اردبيل کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله مقايسه اشتياق تحصيلي و ابعاد آن در بين دا نش آموزان تيزهوش دختر و پسر مدارس شهر اردبيل،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله مقايسه اشتياق تحصيلي و ابعاد آن در بين دا نش آموزان تيزهوش دختر و پسر مدارس شهر اردبيل :

سال انتشار: 1394
محل انتشار: دومین کنفرانس ملی توسعه پایدار در علوم تربیتی و روانشناسی، مطالعات اجتماعی و فرهنگی
تعداد صفحات: 8
نویسنده(ها):
مهدی شکری – دانشجوی کارشناسی ارشد، رشته مشاوره تحصیلی، دانشگاه محقق اردبیلی
عادل زاهد بابلان – دانشیار علوم تربیتی، دانشگاه محقق اردبیلی

چکیده:
هدف از پژوهش حاضر مقایسه اشتیاق تحصیلی و ابعاد آن در بین دانش آموزان تیزهوش دختر و پسر مقطع دبیرستان شهر اردبیل بود .این پژوهش یک پژوهش توصیفی از نوع علی- مقایسه ای می باشد، در این راستا 120 دانش آموز تیزهوش (60 دختر و 60 پسر)، باروش نمونه گیری تصادفی چند مرحله ای از میان دانشآموزان تیزهوش مقطع دبیرستان (اول، دوم و سوم)، انتخاب شدند . جامعهآماری این پژوهش کلیه دانش آموزان تیزهوش دختر و پسر مقطع دبیرستان شهر اردبیل بود که در سال تحصیلی 94-93 مشغول بهتحصیل بودند . به منظور اندازه گیری این متغیر از پرسشنامه اشتیاق تحصیلی اسکاوفیلی و همکاران (2002)، به عنوان ابزار سنجشاستفاده شده است . نتیجه آزمون t مستقل نشان داد که بین دانشآموزان تیزهوش دختر و پسر در اشتیاق تحصیلی کل تفاوت معنیداری وجود دارد . همچنین نتیجه به دست آمده از روش آماری تحلیل واریانس چند متغیری (مانوا)، حاکی از آن است که دانش آموزانتیزهوش دختر و پسر در ابعاد اشتیاق تحصیلی تفاوت معنی داری دارند .

از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد
اینک شما با جستجوی مقاله مقايسه اشتياق تحصيلي و ابعاد آن در بين دا نش آموزان تيزهوش دختر و پسر مدارس شهر اردبيل وارد صفحه فروش فایل دانلودی مقاله مقايسه اشتياق تحصيلي و ابعاد آن در بين دا نش آموزان تيزهوش دختر و پسر مدارس شهر اردبيل شده اید.
توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

مقاله مقايسه اشتياق تحصيلي و ابعاد آن در بين دا نش آموزان تيزهوش دختر و پسر مدارس شهر اردبيل