مقاله توزيع عناصر خاکي کمياب در گارنتهاي اسکارني پناهکوه، غرب يزد

 مقاله توزيع عناصر خاکي کمياب در گارنتهاي اسکارني پناهکوه، غرب يزد

… دانلود …

مقاله توزيع عناصر خاکي کمياب در گارنتهاي اسکارني پناهکوه، غرب يزد دارای 5 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله توزيع عناصر خاکي کمياب در گارنتهاي اسکارني پناهکوه، غرب يزد کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله توزيع عناصر خاکي کمياب در گارنتهاي اسکارني پناهکوه، غرب يزد،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله توزيع عناصر خاکي کمياب در گارنتهاي اسکارني پناهکوه، غرب يزد :

تعداد صفحات:5
چکیده:
اسکارن پناهکوه در غرب یزد یکی از اسکارن هایمهم در منطقه معدنی تفت است که در بخش میانی کمربند ماگماییارومیه دختر واقع شده است. نفوذ استوک گرانودیوریتی در بخش کربناته سازند جمال منجر به تشکیل اسکارن آهن گردیده است. آندرادیتهای تقریبا خالص (Ad93-99)، کانی های اصلی سازنده سامانه اسکارنی پناهکوه هستند. روندهای پراکندگی عناصر خاکی کمیاب بههنجار شده نسبت به کندریت در گارنتهای اسکارنی پناهکوه نشان میدهد که گارنت های غنی از آهن در منطقه پناهکوه غنی شدگی بیشتری از عناصر LREE نسبت به HREE دارند که ناشی از تحرک بیشتر آنها در فرایندهای متاسوماتیک است. این نوع گارنتها در نسبتهای بالای آب به سنگ (W/R) از سیالات مشتق شده ماگمایی غنی از آهن در طی متاسوماتیسم تراوشی سریعا تشکیل شده است.

پژوهشگر گرامی فایل کامل مقاله توزيع عناصر خاکي کمياب در گارنتهاي اسکارني پناهکوه، غرب يزد با تنظیمات کامل و دقیق آماده مطالعه و بررسی شما می باشد شما با دانلود فایل مقاله توزيع عناصر خاکي کمياب در گارنتهاي اسکارني پناهکوه، غرب يزد دیگر نیاز به ویرایش اساسی در داخل فایل را ندارید برای مشاهده بخشی از متن فایل بر روی دکمه “توضیحات بیشتر ” در پایین این متن کلیک کنید.