مقاله ارائه مدل رياضي دو هدفه جديد براي مکان يابي مراکز فوريت هاي پزشکي

 مقاله ارائه مدل رياضي دو هدفه جديد براي مکان يابي مراکز فوريت هاي پزشکي

… دانلود …

مقاله ارائه مدل رياضي دو هدفه جديد براي مکان يابي مراکز فوريت هاي پزشکي دارای 7 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله ارائه مدل رياضي دو هدفه جديد براي مکان يابي مراکز فوريت هاي پزشکي کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله ارائه مدل رياضي دو هدفه جديد براي مکان يابي مراکز فوريت هاي پزشکي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله ارائه مدل رياضي دو هدفه جديد براي مکان يابي مراکز فوريت هاي پزشکي :

سال انتشار: 1392
محل انتشار: دهمین کنفرانس بین المللی مهندسی صنایع
تعداد صفحات: 7
نویسنده(ها):
احسان رشیدزاده – دانشجوی کارشناسی ارشد، دانشگاه آزاد اسلامی، واحد تهران جنوب
وحیدرضا قضاوتی – استادیار مهندسی صنایع، دانشگاه آزاد اسلامی، واحد تهران جنوب
اشکان حافظ الکتب – استادیار مهندسی صنایع، دانشگاه آزاد اسلامی، واحد تهران جنوب

چکیده:
روزانه افراد زیادی در معرض تصادفات یا بیماریهایی نظیر حملهی قلبی و مسمومیتها قرار میگیرند که نیاز به دریافت تمهیدات فوری برای نجات دارند. اولین گزینه که در اینگونه موارد برای نجات جان انسانهای درگیر مطرح میشود اعزام کمکهای اولیه ی پزشکی است. یکی از مهمترین پارامترها در ارایه با کیفیت خدمات فوریتهای پزشکی، زمان ارایه این خدمات است. محل پایگاه های خدمات فوریتهای پزشکی نقش بسیار اساسی در کاهش زمان پاسخ به تقاضا دارد، و از این رو مکانیابی این پایگاه ها در سطح شهرها به خصوص کلانشهرها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.احداث پایگاهها و آمبولانسهای آن ها به منظور نجات بیماران و هزینه های به وجود آمده دو هدفی هستند که با یکدیگر در تعارض می باشند.در این مقاله یک مدل برنامه ریزی ریاضی دو هدفه جهت حداکثر کردن احتمال مورد انتظار بیماران با بیماری های مختلف و حداقل کردن هزینه های احداث پایگاه های امداد معرفی خواهیم کرد.همچنین از آنجایی که یک مساله NP-hard می باشد، برای حل، از الگوریتم فرا ابتکاری NSGA-II استفاده شده است.

پژوهشگر گرامی فایل کامل مقاله ارائه مدل رياضي دو هدفه جديد براي مکان يابي مراکز فوريت هاي پزشکي با تنظیمات کامل و دقیق آماده مطالعه و بررسی شما می باشد شما با دانلود فایل مقاله ارائه مدل رياضي دو هدفه جديد براي مکان يابي مراکز فوريت هاي پزشکي دیگر نیاز به ویرایش اساسی در داخل فایل را ندارید برای مشاهده بخشی از متن فایل بر روی دکمه “توضیحات بیشتر ” در پایین این متن کلیک کنید.