مقاله گردشگري روستايي ، راهکاري در جهت ايجاد فرصت هاي شغلي _(نمونه موردي: روستاي کلم)

 مقاله گردشگري روستايي ، راهکاري در جهت ايجاد فرصت هاي شغلي _(نمونه موردي: روستاي کلم)

… دانلود …

مقاله گردشگري روستايي ، راهکاري در جهت ايجاد فرصت هاي شغلي _(نمونه موردي: روستاي کلم) دارای 14 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله گردشگري روستايي ، راهکاري در جهت ايجاد فرصت هاي شغلي _(نمونه موردي: روستاي کلم) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله گردشگري روستايي ، راهکاري در جهت ايجاد فرصت هاي شغلي _(نمونه موردي: روستاي کلم)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله گردشگري روستايي ، راهکاري در جهت ايجاد فرصت هاي شغلي _(نمونه موردي: روستاي کلم) :

دانشجوی کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس علوم تحقیقات ایلام و نویسنده ی مسئول
محسن سر تیپی پور – دکتری معماری و دانشیار دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه شهید بهشتی
منصوره طا هباز – دکتری معماری و دانشیار دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه شهید بهشتی
علی ملکی – کارشناسی ارشد معماری، مدرس دانشگاه، مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان تهران

چکیده:
گردشگری روستایی منبع با ارزش اشتغال زایی و ایجاد درآمد است و می تواند وسیله مهمی برای توسعه اجتماعی – اقتصادی جوامع روستایی باشد و در بسیاری از کشورها با سیاست های کشاورزی در ارتباط است و غالبا وسیله ای در زیست و فرهنگ روستایی می باشد. بنابراین می تواند نقش اساسی در توسعه و حفظ روستا می باشد. در پژوهش پیش رو سعی بر آن است ضمن بیان اصولی و مفاهیم گردشگری روستایی و ارتباط آن با موضوع توسعه روستایی با تکیه بر مطالعات کتابخانه ای و تحلیل ادراکی، به معرفی جذابیتها و ظرفیتها ی طبیعی- تاریخی گردشگری در روستای کلم از توابع بخش بدره شهرستان دره شهر پرداخته شود. در پایان به ارائه راهکارهای گوناگون برای اجرایی شدن طرح های گردشگری و ایجاد اشتغال و کاهش مهاجرت روستاییان اقدام شده است.

از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد
اینک شما با جستجوی مقاله گردشگري روستايي ، راهکاري در جهت ايجاد فرصت هاي شغلي _(نمونه موردي: روستاي کلم) وارد صفحه فروش فایل دانلودی مقاله گردشگري روستايي ، راهکاري در جهت ايجاد فرصت هاي شغلي _(نمونه موردي: روستاي کلم) شده اید.
توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

مقاله گردشگري روستايي ، راهکاري در جهت ايجاد فرصت هاي شغلي _(نمونه موردي: روستاي کلم)