مقاله بررسي عوامل تاثيرگذار بر عدم بازپرداخت تسهيلات

 مقاله بررسي عوامل تاثيرگذار بر عدم بازپرداخت تسهيلات

… دانلود …

مقاله بررسي عوامل تاثيرگذار بر عدم بازپرداخت تسهيلات دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله بررسي عوامل تاثيرگذار بر عدم بازپرداخت تسهيلات کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله بررسي عوامل تاثيرگذار بر عدم بازپرداخت تسهيلات،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله بررسي عوامل تاثيرگذار بر عدم بازپرداخت تسهيلات :

تعداد صفحات:12
چکیده:
یکی از موضوعات مهم در خصوص اعطای تسهیلات بانکی احتمال عدم بازپرداخت وام توسط وام گیرندگان است. بخش اعظم منابع مالی بانک از طریق وصول اقساط تسهیلات اعطایی تامین می شود. وصول به موقع اعتبارات پرداختی سبب حرکت بانک در مسیر خودکفایی و تضمین تداوم فعالیت بانک در کشور می شود. لذا آگاهی از عوامل تاثیرگذار برعملکرد بازپرداخت اعتبارات ضروری است و میتواند راهنمای مناسبی برای برنامه ریزان بخش اعتبارات باشد. بدین منظور مطالعه ای با بهره گیری از روش نمونه گیری تصادفی ساده و بررسی پرونده های متقاضیان اعتباری مربوط به 100 نفر که متقاضی دریافت وام از یکی از شعب بانک اقتصاد نوین استان خراسان رضوی بین سال های 1391-1389 بودند، صورت گرفت. داده های پژوهش با استفاده از روش آماری رگرسیون لوجستیک، مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفتند. نتایج نشان می دهد که میزان پس انداز وام گیرنده هنگام اخذ وام، نوع وثیقه، سابقه اخذ وام، نرخ سود تسهیلات، مبلغ وام از عوامل مؤثر در عدم بازپرداخت وامها بوده اند. بنابراین با تکیه بر این نتایج می توان به مسؤلان نظام بانکی توصیه نمود که به منظور کاهش درعدم بازپرداخت وامها توجه ویژه ای به التزام وام گیرنده در داشتن پس انداز کافی هنگام اخذ وام و ارائه وثیقه ملکی داشته باشند.

پژوهشگر گرامی فایل کامل مقاله بررسي عوامل تاثيرگذار بر عدم بازپرداخت تسهيلات با تنظیمات کامل و دقیق آماده مطالعه و بررسی شما می باشد شما با دانلود فایل مقاله بررسي عوامل تاثيرگذار بر عدم بازپرداخت تسهيلات دیگر نیاز به ویرایش اساسی در داخل فایل را ندارید برای مشاهده بخشی از متن فایل بر روی دکمه “توضیحات بیشتر ” در پایین این متن کلیک کنید.